Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LvciferAvgvstvs

moja ex zrobiła sobie dziecko z turkiem.

Polecane posty

po miesiącu wymiany wiadomości i jednym spotkaniu z nią poinformowałem o tym że nie będę łożył na nieswoje potomstwo oraz że jej wartość na rynku randkowym jest mocno osłabiona i jej zachowanie jest mocno nieadekwatne do pozycji którą w nim zajmuje. obraziła się i zablokowała wszystkie formy komunikacji między nami, w końcu ma w internecie wielu innych mężczyzn którzy nie napiszą jej brutalnej prawdy tylko będą kłamać i utrzymywać jej bańkę z cukru w której egzystuje w nadziei że rozłoży przed nimi nogi.

 

bycie betacuckiem to przeznaczenie gorsze od śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to twoja ex to czym się przejmujesz? Chyba że zrobiła sobie dziecko na boku będąc w związku z tobą, to wtedy tak , możesz być wkurzony. Ale w sumie to i tak ci się udało, znajdziesz sobie coś lepszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jesli to twoja ex to czym się przejmujesz? Chyba że zrobiła sobie dziecko na boku będąc w związku z tobą, to wtedy tak , możesz być wkurzony. Ale w sumie to i tak ci się udało, znajdziesz sobie coś lepszego. 

ona tak samo mówiła z tym że znajdę sobie kogoś innego, ponad 5 lat zaprzeczałem, ale chyba tak będzie.

 

jestem wkurzony, bo teraz za pośrednictwem wspaniałego państwa polskiego łożę na jej dziecko czy mi się to podoba czy nie. tatuś oczywiście zaczął mamusię po mordzie okładać gdy nie chciała mieć z nim stosunków seksualnych (tu był mój błąd, powinienem ją traktować tak samo prymitywnie i brutalnie, a nie przytulać i latać z kwiatkami) i szybka ewakuacja z południa do polski. najlepsze że gdy brudas przestanie płacić alimenty to zacznie je płacić polski podatki. w tym systemie sama ta sytuacja do której doszło jest zadrą w mojej świadomości, nawet nie ma znaczenia że dotknęła mnie. usłużność p0lski względem samotnych matek to jest zwykły wampiryzm finansowy względem normalnych rodzin. bo co jak taki turek przestanie płacić alimenty? ściągną go do kraju żeby odpracował? no prośba. już pomijam fundowanie opieki medycznej z kieszeni podatnika dla obcego narodowo bękarta, bo na tę żenadę chce się tylko spuścić zasłonę milczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Okłamujecie się, kombinujecie, uprzykrzacie sobie życie i jeszcze po rozstaniu saczysz jad. Krzyż pański, albo i nie pański. 

napisałem odpowiedź, ale nie chce mi się zgadywać które słowo nie przechodzi przez filtr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to może wystąpić do ciebie o alimenty na siebie bo zmienił się jej status materialny. Nawet jeśli jest z innym w nieformalnym związku to sąd może jej przyznać. A nawet jeśli urodziła dziecko innemu przed upływem roku (300dni) od waszego prawnego rozstania to dziecko może nosić twoje nazwisko jeśli nie wystąpisz o zaprzeczenie ojcostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×