Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Czy patrzenie na kobietę i nie pochodzenie do niej może ja denerwować?

Polecane posty

Gość pari
 

czego dokładniej nie rozumiesz?

Nie rozumiem co chciałeś powiedzieć przez to co napisałeś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rozumiem co chciałeś powiedzieć przez to co napisałeś 😂

z poważaniem cudzej opinii? dokładnie to co napisałem, sugerujesz że tracę na bliższym poznaniu więc odpisałem że nie obchodzi mnie strata cudzej pozytywnej opinii na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

z poważaniem cudzej opinii? dokładnie to co napisałem, sugerujesz że tracę na bliższym poznaniu więc odpisałem że nie obchodzi mnie strata cudzej pozytywnej opinii na mój temat.

Pytanie zasadnicze : to po co testujesz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Pytanie zasadnicze : to po co testujesz? 😄

I jeszcze:,,... chłodna kalkulacja..." No weź!😄 To dla mnie takie pitu, pitu :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

po co oddychasz?

Dla mnie to  fizjologia a takie testowanie? No nie wiem? Można to podciągnąć w stronę lekkiego zboczenia?😂 Jara cię to? Przyznaj się😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie to  fizjologia a takie testowanie? No nie wiem? Można to podciągnąć w stronę lekkiego zboczenia?😂 Jara cię to? Przyznaj się😄

w sumie najłatwiej byłoby się położyć i nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

w sumie najłatwiej byłoby się położyć i nic nie robić.

Nie masz innych zainteresowań?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

poza kobietami? kobiety to tak może 10%.

Dzięki bogu, bo już pomyślałam , że popadasz w obsesję😄 Jak już zaczepiliśmy o zainteresowania to napisz co cię ciekawi w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dzięki bogu, bo już pomyślałam , że popadasz w obsesję😄 Jak już zaczepiliśmy o zainteresowania to napisz co cię ciekawi w życiu?

zbyt dużo aby wymieniać i tworzyć listy. jestem typem człowieka który ma zbyt dużo zainteresowań przez co nie skupia się na jednym, góra dwóch i nie osiąga w nich nic ponad przeciętną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

zbyt dużo aby wymieniać i tworzyć listy. jestem typem człowieka który ma zbyt dużo zainteresowań przez co nie skupia się na jednym, góra dwóch i nie osiąga w nich nic ponad przeciętną.

Denerwuje cię to? Jak byłeś mały, to o czym marzyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co taka 30 letnia, inteligentna kobieta może sobie o takim kimś pomyśleć? 

To zależy czy wzbudzasz w niej zainteresowanie. Jeśli nie - uzna, że jakiś typ ślini się na jej widok, a jeśli tak - że obserwuje ją jakieś ciacho 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Denerwuje cię to? Jak byłeś mały, to o czym marzyłeś?

mój proces marzeń jest chyba odmienny od tego co ludzie rozumieją przez marzenia. ja nigdy nie miałem marzeń w sensie pragnień sam z siebie tylko abstrakcyjne wizje rzeczy które nie bardzo da się opisać. pragnienia pojawiają się u mnie tylko wtedy jak ktoś mi naciśnie na ambicję. no i do tego dochodzą pragnienia pierwotne, czyli kopulacja, pokarm, bezpieczeństwo, ale na te staram się nie zwracać uwagi albo spełniać je jak najszybciej po najniższej linii oporu aby dały spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

mój proces marzeń jest chyba odmienny od tego co ludzie rozumieją przez marzenia. ja nigdy nie miałem marzeń w sensie pragnień sam z siebie tylko abstrakcyjne wizje rzeczy które nie bardzo da się opisać. pragnienia pojawiają się u mnie tylko wtedy jak ktoś mi naciśnie na ambicję. no i do tego dochodzą pragnienia pierwotne, czyli kopulacja, pokarm, bezpieczeństwo, ale na te staram się nie zwracać uwagi albo spełniać je jak najszybciej po najniższej linii oporu aby dały spokój.

Rety! To jednak jest ktoś, kto potrafi popchnąć cię do działania😄 To szef czy koledzy czy jeszcze ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rety! To jednak jest ktoś, kto potrafi popchnąć cię do działania😄 To szef czy koledzy czy jeszcze ktoś inny?

każdy może to zrobić, pozycja społeczna nie ma znaczenia. wystarczy nacisnąć na odpowiedni odcisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

każdy może to zrobić, pozycja społeczna nie ma znaczenia. wystarczy nacisnąć na odpowiedni odcisk.

Najbardziej lubisz swój świat, co równa się w sumie samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×