Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klarakl22

Dziewczyny! Pomocy? Czy to ciąża?

Polecane posty

Spałam z chłopakiem w połowie swojego cyklu, bez zabezpieczeń ale nie doszedł we mnie. Teraz powinnam mieć okres w piątek/sobote ale już tydzień temu czułam się jak na okres, pobolewał mnie brzuch i miałam straszny apetyt, potem przeszło ale we wtorek dostałam jakieś dziwne brązowe plamienia (taki śluz brązowy) wczoraj go nie miałam a dziś znowu coś takiego zaobserwowałam, niby coś tam było ale nawet wkładki nie pobrudziłam...  do tego od 2 dni mam podwyższoną temperaturę. Co o tym myślicie ? to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Myślę, że nie masz się co martwić może po prostu okres zaczyna Ci się rozkręcac, czasami tak się zdarza. Jeżeli przez kolejne dni nie będzie pewnego krwawienia zrób test ciążowy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autorki : Moze ci sie zaczyna okres.Ja mialam w poprzednim cyklu tak , ze 2 dni plamienie a 3 dnia okres

 

Teraz jestem tez w dziwnej sytuacji bo od 13 - 15 dnia cyklu mialam plamienie a nawet kropki zywej krwi.Cykle mam 25 -26 dni ( od kilku ladnych miesiecy tak mam) Pare dni temu brzuch pobolewal jak na okres i dziwnie sie czulam.Tydzien wczesniej mialam jednodniowa biegunke bez zadnego bolu brzucha.Nic takiego nie zjadlam.Teraz trzy dni wczesniej po obiedzie mialam mocne bole brzucha i znowu jezdzenie w jelitach , myslalam ze zaraz bede musiala biec na ubikacje i jakos samo minelo.Dzis mija 28 dzien cyklu i miesiaczki nadal nie ma.Nie chce sie nakrecac i robic zaraz test.Staramy sie od kilku lat o dziecko i nie raz wykonywalam testy...Od dwoch cykli odpuscilam , nawet zaczelam ćwiczyć w domu zumbe.Fajnie gdyby sie ty razem udalo ale w moim przypadku to raczej slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×