Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1985

Mam 35 lat i potrafię zakochać się tylko w dominującej kobiecie o silnym charakterze tylko jak taką znaleźć ?

Polecane posty

Siedząc sobie samotnie w mieszkaniu, bo z racji kwarantanny pracuje zdalnie,  myślałem o sobie i swojej samotności. Mam dość specyficzny problem który zdefiniowałem całkiem niedawno choć chyba towarzyszył mi przez cały czas, a mianowicie potrafię zafascynować się tylko kobietami o dominującym charakterze i silnej osobowości. Problem nie jest taki oczywisty bo nie wiedzieć czemu zawsze na partnerki brałem te uległe i nieśmiałe. Ostatnio miejsce w którym pracuje wysłało mnie na kurs coachingowy który prowadziła tzw trenerka personalna niesamowicie elokwentna i stanowcza była konkretna i bezpośrednia, nie mogłem od niej oderwać wzroku tak na mnie działała, chyba zauważyła ze się na nią ślinie, była psychologiem bo puszczała takie drobne żarciki w moim kierunku. Jak taką kobietę poznać ? Jak zdobyć takiej serce ? Macie pomysły ? 

Oto lista typy kobiet jakie mnie fascynują:

-Dyrektorki w korpo

- Właścicielki firm

- Trenujące sporty walki

- Pracujące w służbach mundurowych

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hmmm takie latwiej ci zauroczyc soba? a tych dominujacych jak ci zalezy to troche sie obawiasz zblaznic?

Być może trochę jest tak jak piszesz, wynika to tez z tego ze mało jest takich kobiet i trudno je spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×