Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Zobaczycie że dziwnym trafem u ruskich nie będzie choroby virusa

Polecane posty

U nich w tym czasie parady i defilady i nikt nie choruje. Zupełnie tak jakby swoich mieli zaszczepionych 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to, mają granicę z Chinami i tylko parę osób z corona.ba cały świat szaleje tylko u nich spokojnie 😎 Moje tajne informacje mi mówią że to był ich awaryjny plan z tym virusem na wypadek upadku ich gospodarki A ten dumping cenowy saudow i USA miał własnie dokładnie to na celu.. tylko nikt nie przypuszczał że mogą to zrobić. Zrobili? Chyba im się udało nawet Chiny na to nie wpadły tylko myślą że to USA. 😎 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałam jakieś statystyki z których jasno wynika, że mają już tego wirusa... poczatko nie był zgłaszany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miec mają, tylko w samej Moskwie. A poza tym wg statystyk mają tylko 300 przypadków w tak dużym kraju, z tego co słyszę w radiu w powiecie Łódzkim zaczyna dobijać do 300? Przecież Rosja graniczy z Chinami... Dziwne czemu są tak nisko od końca takie małe kraje jak Finlandia i mają 10x zarażonych 😸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosja to bardzo duży kraj, być może w pozostałej części kraju nie żyje się aż tak stadnie... czyli zagęszczenie ludności na pozostalym obszarze jest dużo mniejsze...  to kraj ludzi bardzo biednych i bardzo bogatych... być może biedni leczą się sami... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×