Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kuba1895

Love Doll info Lalka Miłosna

Polecane posty

Cześć, szukam info na temat lalek miłosnych, być może jest tutaj ktoś obeznany w temacie? 

Interesuje mnie mała Kylie 100cm.. Na alledrogo znalazłem coś około 1399zł materiał TPE, niby wszystko pięknie ładnie, co o tym sadzicie? 

Ewentualnie biorę pod uwagę przeprowadzkę( co odpowiednio zwiększy prywatność i pozwoli na przygarnięcie pod dach większej, wymiarowej lalki.) np.Napalona Maddy 162cm za 3.499zł.. 

Miał ktoś doczynienia z real doll? 

Co sądzicie o tych zabawkach? 

Fantazja dość specyficzna, antyspołeczna i ogólnie pojeżdżana.. Rozumiem i też myślałem podobnie, jednak po zagłębieniu się w temat i zobaczeniu asortymentu lalek oraz ich funkcji. Spodobało się. Bardzo 

Problem w tym, że ciężko o rzetelne info.. Info o tym czy lalka z alledrogo np.napalona Maddy jest na tyle dobra jakościowo, że warto ją kupić.. Ona też jest TPE.. 

Jestem skołowany i mam wątpliwości, bo patrząc na podobne lale z alledrogo, cena potrafi być, dużo wyższa.. 

Wolę dołożyć i kupić coś porządnego jeśli tak będzie lepiej.. Sory, jestem zielony w temacie, temat love doll zaciekawił mnie na tyle, że jestem nakręcony xd 

No to jeśli ktoś, coś wie. Ma info jakiekolwiek w sumie na temat doll love, zapraszamy do podzielenia się w komentarzu! Xd Temat specyficzny, mało znany, zakazany.. Ludzie brzydzą się o tym mówić.. 

Proponuję zerknąć na dziewczyny w aukcjach, a później w ich ulubionych akcjach.. Sporo jest bardzo przyjemnych 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super xd Dzięki wielkie za info, wszyscy jesteście bardzo pomocni.. Zamówiłem jednak Maddy, wygląda na zajebiscie piękną, zobaczymy jak kwestia eksploatacji.. Zdam może kiedyś relacje ze sprzętu. Pzdr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

po co ma łapać syfy ?

synu, prośba. większość prostytutek się bardziej szanuje i jest bardziej higieniczna (bo tego wymagają klienci, a zła fama się niesie) od przeciętnej madgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×