Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Edytka898

Nie kupujcie na tych stronach bo to nawet nie podróby tylko kradną pieniądze dobrepozycje.pl eltraphu.pl www.ilesprzedam.pl

Polecane posty

Hej.

Szukałam butów w sklepach internetowych i znalazłam strony z bardzo dobrymi cenami. Ale zaczęłam się zastanawiać czemu na tych stronach są dokładnie takie same buty?

dobrepozycje.pl,

eltraphu.pl,

www.ilesprzedam.pl,

sprawdziłam je w archiwum google i wszystkie były założone 18.03.2020, sprawdziłam również do kogo należa domeny tych skklepów.

No i bardzo ciekawe: brak danych, jakaś "osoba fizyczna" i tyle.

Pewnie więcej takich stron cwaniaczki założyły.

Nie dajcie się napbrać, bo ceny bardzo fajne.

Edytowano przez Edytka898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Przepraszam, że nie przeczytałem twoich recenzji przed wydaniem pieniędzy na tę niewłaściwą stronę. Używam tłumacza Google, nie mówię po polsku. Szukałem butów, a kiedy nie znalazłem swojego numeru na bułgarskich stronach, szukałem zagranicznych. W ten sposób spotkałem tych oszustów i złodziei: http://www.dobrepozycje.pl/ Rozwijane menu strony mówi, że możesz zamawiać w różnych krajach na całym świecie, w tym w Bułgarii. Zostałem wprowadzony w błąd, złożyłem zamówienie i zapłaciłem. Ten człowiek kradnie pieniądze. Teraz nie ma pieniędzy, butów, nie ma sposobu na szukanie ochrony.Przepraszam, jeśli tłumacz dokonuje śmiesznego tłumaczenia na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kupiłam buty na stronie dobrepozycje.pl

nie dość ze wzięli kasę za dwie paryy to buty nie przyszły , wysłali okulary przeciwsłoneczne chińskie :) polecam nie zamawiać na tej stornie 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zamaiwal nie dawno paczke z tej strony ? 

Również  dostalam okulary  aczkowiek odpisywali mi na e maile i mialam zgodzić  sie na 20 % zwrotu pieniędzy  . Ok zgodzilam  sie ale juz miesiąc  czasu czekam na zwrot a strony  nagle nie moge znaleźć  . Mam zamiar zgłosić  to do spraw  konsumenta tym bardziej  mam e maile potwierdzające  ze maja mi ,,zwrocic pieniądze,, jesli ktos jest jeszcze niech napisze  moze da sie cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 19:46, Olaweglarz napisał:

Hej kupiłam buty na stronie dobrepozycje.pl

nie dość ze wzięli kasę za dwie paryy to buty nie przyszły , wysłali okulary przeciwsłoneczne chińskie :) polecam nie zamawiać na tej stornie 😣

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2020 o 08:22, Mariana Stateva napisał:

Witaj! Przepraszam, że nie przeczytałem twoich recenzji przed wydaniem pieniędzy na tę niewłaściwą stronę. Używam tłumacza Google, nie mówię po polsku. Szukałem butów, a kiedy nie znalazłem swojego numeru na bułgarskich stronach, szukałem zagranicznych. W ten sposób spotkałem tych oszustów i złodziei: http://www.dobrepozycje.pl/ Rozwijane menu strony mówi, że możesz zamawiać w różnych krajach na całym świecie, w tym w Bułgarii. Zostałem wprowadzony w błąd, złożyłem zamówienie i zapłaciłem. Ten człowiek kradnie pieniądze. Teraz nie ma pieniędzy, butów, nie ma sposobu na szukanie ochrony.Przepraszam, jeśli tłumacz dokonuje śmiesznego tłumaczenia na język polski.

they reply to e-mails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×