Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulaaa98

Proszę o pomoc

Polecane posty

Witam, okres miałam 28 lutego, przespałam się z chłopakiem 8 marca z zabezpieczeniem on miał prezerwatywę, doszedł we mnie. Dostałam okresu 26 marca. Od tygodnia mam lekkie mdłości, powinnam dostać dziś okresu ale nie mam żadnych objawow tj. boli itp tak jak zawsze przed okresem. Mój cykl trwa ok. 30 dni. Moje pytanie czy to może być ciąża? Bardzo się tym stresuje i panicznie boje. Jestem studentka i nie wyobrażam sobie być w ciąży. Dodam ze to był mój 1 raz. Dziękuje za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, lekarzem nie jestem, ale skoro się zabezpieczyliście to raczej nie ciąża, tym bardziej że okres dostałaś w terminie. Zazwyczaj dni płodne wypadają w połowie cyklu przy regularnym okresie więc z tego co piszesz wynika, że nawet dni płodne raczej omineliscie. Dla uspokojenia siebie zrób test z apteki za dychę i będziesz miała odpowiedź, po ponad miesiącu od stosunku nawet lekarze uznają wynik za wiarygodny. 

Trzymaj się ciepło i nic się nie bój. Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 17 lat i dałam radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik testu negatywny, na pewno jeszcze go powtórzę ale bardzo martwi mnie brak okresu. Nie mogę spac w nocy . Nigdy tak nie miałam. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wynik testu negatywny, na pewno jeszcze go powtórzę ale bardzo martwi mnie brak okresu. Nie mogę spac w nocy . Nigdy tak nie miałam. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Nerwy mogą właśnie wpłynąć na przesunięcie się terminu miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×