Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zyanyan

Co mam zrobić w takiej sytuacji?

Polecane posty

Przyjaciółka wyznała mi, że jest homo i czuje do mnie coś więcej.

Problem jest taki, że ona od jakiegoś czasu mi się podoba, a nigdy wcześniej nie czułam nic do żadnej dziewczyny, to pierwszy raz w życiu. 

Co ja mam robić? xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłaś wcześniej że jest lesbijka? Na twoim miejscu bym spróbował. Jeśli nie wyjdzie, spróbujesz choicaz seksu z kobietą. W życiu trzeba się bawić ale to już zależne od poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Lepszy taki związek niż z jakimś palantem na którego bez wątpienia trafisz, więc bierz ją.

Słabe podejście 😉

Mógłbym rzecz, że mogę trafić na idjotkę na którą bez wątpienia trafię.

A tą idjotka może okazać się jej koleżanka (oczywiście nie obrażając jej bo nie nie znam).

P.S. tak wiem przez "i" ale cenzura 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

psycholek jest więcej, to fakt

Nie mi to oceniać kogo jest więcej, każdy w życiu napotkał na obydwa takie typy osób. Nie segreguje ludzi pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie bądź taki poprawny politycznie, masa bab ma zryte gary

Nie jestem poprawny politycznie. Po prostu spotykając na świecie różne osoby mam swoje podejście do ludzi. Jeśli ktoś podpierdala lewa ręką a prawa podaje wite jest już do odstrzału dla mnie. Mam proste wartości i szlachetne, przez co wiele osób zarzucało mi, że się wywyższam choć jestem równy jak każdy z każdym, nawet menelem bo on mimo, że pije itd. może mieć większe serce po cichu od tych co pokazują publicznie co to nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zuch chłop, ale żadna baba tego nie doceni

Doceniła i to nie jedna 🙂 Chyba zostałeś skrzywdzony i coś Cię boli, że tak uważasz. Czy może zła przeszłość z dzieciństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

doceniły cie tak że z każdą układ padł

Padł. Dwa razy to ja ...oliłem gdzie pieprz rośnie. Oj szybko.. Raz wspólna decyzja no i raz to kobieta odeszła. A co było powodem każdego odejścia? To już zostawię dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no i po dziś mam kontakt z innymi sikorkami sprzed lat czy miesiecy. Mógłbym przy postaraniu się nawet poruch.. więc mowa nie tylko o tych czterech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×