Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

braknazwyuzytkownika

On nie wstawia ze mną zdjęć, POMÓŻCIE proszę!!!

Polecane posty

Witam wszystkich,
od 8 miesięcy jestem w związku. Zarówno ja jak i mój chłopak spędzamy dużo czasu na instagramie. Po jakimś czasie oglądania par, którzy jednocześnie są naszymi znajomymi, zaczęło robić mi się przykro. Praktycznie wszyscy nasi znajomi, którzy są w związku, wstawiają ze sobą dużą ilość zdjęć. Postanowiłam, że pogadam o tym z moim chłopakiem. Chciałam mu delikatnie zasygnalizować, że miło by mi było, gdyby On też wstawił ze mną zdjęcie. Nie wymagałam nawet, żeby permanentnie widniało na jego instagramie, liczyłam chociaż na coś typu instastory. On olał sprawę i nic się nie zmieniło. Próbowałam o tym nie myśleć. Jakiś czas potem nadal mnie to zastanawiało, szczególnie, że mój chłopak nawet nie chce sobie robić ze mną zdjęcia tak sam z siebie. Zapytałam drugi raz, niestety znów Go to nie ruszyło. Mój chłopak wie, że mam niską i zdążą się, że Mu mówię, że czuje się brzydka, a to, że mnie nigdzie nie wstawia tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. I proszę darować sobie komentarze typu „może efaktycznie jesteś brzydka i się wstydzi”, bo po pierwsze, gdy się kogoś kocha, ta osoba jest dla Niego atrakcyjna, a po drugie, moi byli wstawiali ze mną zdjęcia i mam dość duże powodzenie u mężczyzn. Po kilu kolejnych próbach zrozumienia Go i rozmowy o tych zdjęciach, On nadal nie miał ochoty niczego zmieniać. Miał niedawno urodziny i ja wraz z moim kolegą zorganizowaliśmy je, zaprosiliśmy znajomych, ja zrobiłam torta i myślałam, że chociaż w ten dzień zrobi sobie ze mną zdjęcie. Jednak oczywiście, to się nie stało. Dodam, że robił sobie zdjęcia z kolegami. Nie rozumiem po prostu, dlaczego skoro doskonale wie, że sprawiło by mi to ogromną radość gdyby zrobił sobie ze mną zdjęcie chociaż do GALERII w telefonie.
Obecnie jesteśmy pokłóceni i sama już nie wiem co robić. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zakladasz nowy temat? Nie podobaja ci sie odpowiedzi na tamtym?

No niestety jedyne wytlumczenie ktore sie nasowa,to ze sie ciebie wstydzi. Wiem, ze nie to chcialas uslyszec, bo jak sie kocha to...a no wlasnie, jak sie kocha. Moze on jednak nie kocha? Zwlaszcza, ze juz mu o tym kilka razy mowilas. 

Wniosek jest prosty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wstawi sobie z tobą zdjęcie to już innych nie zaruha a tak jeszcze ma szanse bo go sprawdzą i nie będzie z tobą zdjęcia nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×