Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gena

Preparat na ukąszenia owadów

Polecane posty

Dziewczyny pomocy. Ledwo trochę można wyjść z domu , to moja gorsza połówka ciągnie mnie na ryby . Niestety" ryby " kojarzą mi się z komarami , meszkami jednym słowem ze wszystkim co gryzie.  Owszem jest całe multum preparatów które można zastosować po takich ukąszeniach niestety większość nie można stosować w ciąży. Znacie jakiś preparat bezpieczny , który można spokojnie zastosować  w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2020 o 21:15, Logi napisał:

Moja siostra jest w ciąży, termin ma na wrzesień i też ostatnio szukała dobrego środka. Zamówiła sobie w końcu urządzenie Bite Away, sprawdź sobie, bo wydaje się to dobrą i bezpieczną opcją. 

  Czy mogłabyś dopytać siostry , na ile  ten preparat jest bezpieczny , ma jakiś certyfikat , coś w tym rodzaju. Długo staraliśmy się o dziecko dlatego dmucham na zimne. Sory za problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Logi, zajrzałam na bite-away . Sądzę że jest to to co szukam . W każdym razie zobaczę jak będzie na mnie działać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logi, mam pytanie, w jaki sposób to urządzenie działa, aplikuje jakieś łagodzące ukąszenia środki zewnętrznie na skórę?  Pytam bo szukam czegoś na ukąszenie. Mam delikatną skórę, każde ukąszenie to uciążliwe swędzenie, czasem i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak , delikatne ciepełko i to wszystko . swędzenie i opuchlizna przechodzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gena, czyli nic mnie tam nie oparzy? Bo jak przeczytałam, że to podgrzewa ceramiczną końcówkę to trochę się wystraszyłam, że coś nagrzanego muszę przyłożyć do skóry. Czyli to jest całkowicie bezpieczne, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2020 o 00:05, Kawiarenkowa napisał:

Gena, czyli nic mnie tam nie oparzy? Bo jak przeczytałam, że to podgrzewa ceramiczną końcówkę to trochę się wystraszyłam, że coś nagrzanego muszę przyłożyć do skóry. Czyli to jest całkowicie bezpieczne, tak?

Spokojnie, nic cię nie oparzy . To delikatne ciepełko , tak jakbyś dłoń przyłożyła do policzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×