Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mama00

Ból piersi

Polecane posty

Hej. Ostatni okres miałam 17 kwietnia teraz powinnam dostać 19 maja. Ale od 2 maja bolą mnie piersi z każdym dniem mocniej. Czy możliwe jest aby owulacja była wcześniej np 1 maja i po owulacji bolą mnie piersi.? Dodam że cykle mam co 31-33 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci, bo wiem jak ból brzucha czy ból piersi może wpływać na nasze funkcjonowanie i ogólnie życie. Ja miałam bardzo bolesne okresy, wiem że brałam dużo tabletek przeciwbólowych no ale nie miałam wyjścia tak naprawdę. Z czasem zaczęłam coraz bardziej interesować się antykoncepcją hormonalną bo dużo pozytywnego o niej słyszałam, no i że dzięki niej znikają wszelkie bóle związane z okresem. Ginekolog zapisał mi vines, takie z niską zawartością hormonów i muszę przyznać, że od pierwszego dnia już czułam poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co się działo w twoim życiu ostatnio. Czy coś mogło mieć wpływ na przesunięcie. W takich wypadkach najlepiej się sprawdza monitor płodności Afrodyta Smart z aplikacją na telefon. Można poznać dokładnie swój cykl i się nie stresować, nawet przy przesunięciach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja nic kompletnie przed owulacją nie czuję, tak samo przed okresem... A że nie mam regularnych to sobie muszę sprawdzać temperaturę, by określić kiedy owulacja. Teraz zamówiłam sobie taki certyfikowany cyclotest MySense i automatycznie po pomiarze będzie mi się przez bluetootha przerzucać na tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×