Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

selena

Dlaczego ludzie mnie nie lubią i zawsze się ze mną kłócą?

Polecane posty

Cześć, mam problem, bo zawsze jak wyrażam jakąś swoją opinię to inni muszą się ze mną kłócić jakby z zasady. Są nastawieni do mnie bardzo agresywnie i zawsze "na nie". Cokolwiek bym nie powiedziała, napisała, odpowiedziała na pytanie to musi się znaleźć ktoś kto szuka dziury w całym. Mam wrażenie, że inni traktują mnie jak wroga mimo, że nic złego im nie robię. To tak wygląda jakbym ich strasznie wkurr/wiała samym swoim istnieniem i cokolwiek powiem, zrobię to z góry są nastawieni negatywnie. Nie wiem czy mam coś z tym robić, bo próbowałam wielu rzeczy, ale chyba mam jakąś złą aurę/energię, którą nieświadomie roztaczam. Od zawsze mam ten problem, praktycznie już od przedszkola i zastanawiam się czy może jest czas przestać się starać. Może warto obrazić się na świat i mieć całą resztę w tyłku, skoro żadne moje działania nie pomagają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Agatka Czepek. napisał:

A na przyklad co im mowisz ?

Na przykład udzielam się na grupowych rozmowach ze studiów. Ktoś pyta się o jakieś zadanie, czy ma watpliwości, ja odpowiadam i od razu niektórzy się ze mną kłócą, że nie mam racji. Albo kiedy ja proszę o pomoc (ostatnio ja chciałam się coś dowiedzieć o zadaniu na elearningu) to rzucali takie opryskliwe teksty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Agatka Czepek. napisał:

Masakra jakas 

Niestety wiem :/ Cokolwiek powiem  lub napiszę to mam wrażenie, że wkurzam innych. Jestem bardzo uczciwą i szczerą osobą (praktycznie nigdy nie kłamię, nigdy nic nie ukradłam, nie manipuluję), a inni mi nie ufają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×