Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Obcasy.pl

Home office w dobrym stylu

Polecane posty

Pandemia koronawirusa sprawiła, że spora część osób zaczęła pracować z domu. Ma to swoje plusy, ale też minusy. Brak kontaktu z innymi ludźmi sprawia, że wiele w nas zasiada do laptopa w piżamie i szlafroku. Co nosicie w domu, kiedy pracujecie? :)

Na naszym portalu znajdziecie przegląd stylizacji dla pracy w domu! 

https://obcasy.pl/home-office-w-dobrym-stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy zasiadają do pracy przed komputerem w szlafroku. ja staram się być elegancka. Dzisiaj założylam bluzkę koszulową z wiskozy. Z kołnierzykiem, zapinana na guziki. Beżowa w czarne groszki. Kupiłam ją na stronie crossjeans.pl. Kupiłam przez internet bo staram się nie wychodzić na zewnątrz. Mimo to staram się siebie nie zaniedbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubieram się tak, jakbym wychodziła do pracy, choć przez kilka dni w tygodniu i tak muszę być na miejscu. To motywuje do działania i człowiek nie czuje się taki "rozlazły". 😉

Edytowano przez exercisefreak
Błąd ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim staram się ubierać wygodnie. Ale żeby dzień wyglądał jak najbardziej normalnie, oczywiście biorę rano prysznic i wychodzę z łóżka i piżamy - mi to pomaga znaleźć motywację 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T-shirt, leginsy i szlafrok u mnie zawsze 😄 Jak muszę być na kamerze, to oczywiście wtedy nie. Wtedy góra jest bardziej elegancka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×