Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Shrizaal

Problem z Facebookiem

Polecane posty

Witam, mam problem z Facebookiem. Nie mogę wgl wyszukać innych osób lub stron, kompletnie niczego nie mogę wyszukać na Facebooku zarówno na telefonie jak i na komputerze. Próbowałam też logować się na różne przeglądarki i dalej jest tak samo. Gdy kogoś chcę wyszukać to wyskakuje mi komunikat: "nie znaleziono żadnych wyników dla zapytania... "Obok każdej osoby lub grupy, którą wpisuję w wyszukiwarkę mam taki znaczek zegara. Nie mam pojęcia co to znaczy. Powinna być narysowana lupka a nie jakiś zegar. Jestem załamana. Nic mi nie wyszukuje i wygląda to tak jakbym miała coś zablokowane, a sprawdzałam dokładnie wszystkie ustawienia i jest ok, więc nie wiem w czym tkwi problem. Zgłosiłam to do Facebooka, ale oni mi pewnie i tak nie odpiszą, bo podobno nikomu nie odpisują. Poza tym wszystko inne mi działa tylko to wyszukiwanie się jakoś zablokowało tak samoistnie. Powtórzę się, że ustawienia mam OK, bo już sprawdzałam milion razy z bratem. Błagam proszę o pomoc. Nie chcę zakładać nowego konta. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, damianos19@o2.pl napisał:

Witam. I jak z tym wyszukiwaniem u Ciebie.? Rozwiązał się problem? Bo mam to samo. 

A może to jest problem ze starą wersją FB , ja tak kiedyś miałem problem w telefonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×