Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarzyna.krystyna

Nowa cicha dziewczyna w pracy

Polecane posty

Witajcie ! Potrzebuję porady a także opinii ludzi.  Pracuje w biurze , ostatnio zatrudniła się nowa dziewczyna , młoda 20 kilka lat na oko . Tak się złożyło, że siedzi obok mojego biurka . Ja próbuję ja zagadywać , a ona milczy. Jedynie zdawkowo odpowie , jednym zdaniem. Jest bardzo nieśmiała, zauważyłam też że się jąka czasami. Z nikim nie rozmawia , siedzi 8 godzin przy komputerze a na przerwie je osobno , szybko i woli w telefon się popatrzeć. Nikt ja nie zna. Tylko imię . Jest to trudna dziewczyna. Wiem że nie ma Facebooka, pytałam się , także wypytywałam się o różne rzeczy, rodzinę. Baknela tylko tyle że nie jest z tego miasta , jest nowa i nie ma kontaktu z rodziną, wynajmuje pokój maly w centrum miasta  . Zawsze po pracy wręcz wybiega z biura , szybko wychodzi jakby się paliło,z nikim się nie żegna . Tyle ja widzieli. Tajemnicza dziewczyna.. tak wiem, jestem może i wścibska i ciekawska ale nie zastanawialibyscie się ? Bardzo szybko koleżanka się uczy, ogarnia pracę , jest bystra i pomysłowa. Chciałabym ja zaprosic na kawę jakąś ale nie wiem czy będzie chciała.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a nie pomyslalas, ze jestes zwyczajnie wscibska? no jakby mnie ktos w pracy wypytywal o rodzine to kazalabym mu sie zajac swoja

co cie to obchodzi?

daj jej spokoj

jak bedzie chciala to sie sama otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

daj jej czas na otworzenie sie we wlasnym tempie i zgodnie z wlasnym rytmem

takim naskakiwaniem na nia i wypytywaniem o prywatne sprawy typko ja zniechecasz, moze zamknac sie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj jej jeszcze czas z tym zaproszeniem na kawe, moze i by chciala byc bardziej otwarta, ale nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×