Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnamambaxx

Szacunek do kobiet

Polecane posty

Witam , chciałabym się doradzić , ponieważ na rodzine nie mogę liczyć , każdy mówi już to samo , a chciałabym wiedzieć kto inny ma na ten temat zdanie . Problem jest w tym , ze jestem z facetem prawie dwa lata , i był tego problem zawsze ze liczył się ze zdaniem znajomych niż moim , i była jedna sytuacja , gdy powiedziałam mu , ze wybrał znajomych niż mnie , ze zawsze liczy się z ich zdaniem , a on na to odpowiedział „ no i ... wybrałem go wybrałem” inna sytuacja jest taka ze zaczęłam się tak samo odzywać do niego jak on do mnie , zaczęłam robić to co on robi mnie , bo doradzili mi tak znajomi , ale on zaczął wtedy ze mam być nie wulgarna do niego , a przypominam ze to on pierwszy zaczął mówić do mnie po łacinie i wtedy odpowiedziałam mu , ze jeśli on może się tak odzywać do mnie to czemu ja nie mogę i wtedy mi powiedział „ a pocałuj mnie ... w dupe” i mogłabym wymieniać takie sytuacje i wymieniać a szkoda czasu a ja chciałabym się doradzić co robić , niby chce z nim być a niby nie chce ze względu jak mnie traktuje jak się odzywa do mnie , ze znajomych zdanie się liczy a nie moje , nie wiem co robić , a chciałabym wiedzieć co myślicie o tym czy histeryzuje czy mam powody żeby go zostawić . Pomóżcie mi proszę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„ no i ch... wybrałem to wybrałem „ i w drugim przykładzie jest „ no i kur... pocałuj mnie w dupe „ 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×