Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PaniPuf

Jaki prezent kupić?

Polecane posty

Witam mam dylemat a mianowicie. Mam przyjaciółkę, która w lipcu będzie miała 30 urodziny i w tym momencie nie wiem co jej kupić, znaczy mam dwa pomysły tylko teraz nie wiem który wybrać.  Ona jest odważną osobą i myślałam nad skokiem ze spadochronem, w tamtym roku kupiłam jej lot paralotnią i była zadowolona. Skakała kiedyś na bungee jak była młodsza bo mi opowiadała. Ogólnie jest odemnie starsza 8 lat, ale to nie ma znaczenia.  Tak naprawdę to cały czas powtarza mi żeby jej nic nie kupować, że ona nic nie chce i w ogóle. Ja ją bardzo kocham, jest moją przyjaciółką i chciałam jej sprawić naprawdę jakiś taki fajny prezent na te okrągłe urodziny. Skok to wydatek ok 700 zł, chociaż w tym momencie cena nie gra dla mnie roli, ale zastanawiałam się jeszcze nad opcją takiego weekendu w spa dla dwóch osób, w jakimś fajnym hotelu. Rozmawiałyśmy kiedyś o tym że fajnie było by razem jechać na taki babski weekend. Oczywiście gdybym dała jej ten voucher to nie powiedziałabym dosadnie że to ja mam z nią jechać bo mogła by sobie zabrać kogo chce, chociaż wiem że z mężem by na sto procent nie pojechała. Ale mam obawy czy ta opcja z weekend w spa nie będzie taka że się narzucam mimo tego że to moja przyjaciółka. Skok ze spadochronem to pewnie super przeżycie, nie zapomniane. A znowu to spa to taka dłuższa forma relaksu no i mogłybyśmy go spędzić razem gdyby oczywiście chciała :) Ale nie wiem czy to odpowiednie. Doradźcie mi z czego byście się bardziej ucieszyli? Dodatkowo chcę jej kupić koszyk z 30 czekoladami milka bo jest mega łasuchem i uwielbia słodycze,  co o tych opcjach sądzicie. Może macie jakieś inne pomysły?

Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×