Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewelonsi

Związek z orniaminem

Polecane posty

Hej mam 21 lat jestem  teraz w związku z toksycznym facetem (Polakiem) mamy córkę prawie 3 letnia. Siedział w wiezieniu i wszystko próbuje do Niego porównać, a ja się nie liczę. Ciagle kłótnie, on traktuje mnie jak „...ę”. Awantura po wyjściu do sklepu nawet. Ale od niedawna pisze i rozmiawiam z pewnym ormianem. Jest cudowny, chciałabym zostawić mojego dotychczasowego faceta dla Niego ale się boje. Ktos był w związku z oraniaminem? Jak jest? Czy warto zaryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Ewelonsi napisał:

Hej mam 21 lat jestem  teraz w związku z toksycznym facetem (Polakiem) mamy córkę prawie 3 letnia. Siedział w wiezieniu i wszystko próbuje do Niego porównać, a ja się nie liczę. Ciagle kłótnie, on traktuje mnie jak „...ę”. Awantura po wyjściu do sklepu nawet. Ale od niedawna pisze i rozmiawiam z pewnym ormianem. Jest cudowny, chciałabym zostawić mojego dotychczasowego faceta dla Niego ale się boje. Ktos był w związku z oraniaminem? Jak jest? Czy warto zaryzykować?

Zwiąż się z ormowcem - ten sam poziom intelektualny, bo z armaniakiem to z kolei drogo, a naprana już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to czy wyjdzie z Ormianinem czy nie, warto uwolnić się z toksycznej relacji z Polakiem i oczyścić życie z syfu. A co do Ormianina to nie znamy go. Nie można generalizować, że jest taki czy śmaki tylko na podstawie jego pochodzenia. Trzeba kogoś bliżej poznać żeby oceniać. Pamiętaj też, że masz dziecko i faceci różnie podchodzą do nieswoich dzieci partnerek z poprzednich związków. Dbaj o dobro dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×