Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beakta

Rozwód, kłótnie i dzieci, jak pomóc siostrzyczkom?

Polecane posty

Dodalam ten post takze w innej kategorii bo nie wiem, ktora jest odpowiednia

Kochani, od mniej więcej 3 lat nie mieszkam w domu rodzinnym. Odkad skonczylam 18 lat. Mam dwie mlodsze siostry, jedna chodzi do przedszkola, druga do drugiej klasy. 

Miedzy moimi rodzicami nigdy nie bylo dobrze ale w koncu sie rozwiedli. Niestety z tzw. Hukiem. Poprzedzaly to wieczne klotnie, przepychanki. Do dzis nie potrafia sie dogadac, mama znalazla sobie nowego partnera jeszcze na dlugo przed rozwodem.. normą do dzis sa klotnie pomiedzy rodzicami o opieke nad dziecmi, sposobem kierowania ich zyciem i wielu innymi sprawami. 

Bardzo odbilo sie to na moich siostrzyczkach, widze w nich ogromna zmiane, staly sie skryte w sobie, smutne.

W zwiazku z tym chcialabym im jakos pomoc, ale mieszkam na drugim koncu Polski, pracuje i nie mam mozliwosci przebywac czesto z nimi, choc staram sie co drugi dzien do nich dzwonic, mam z nimi biezacy kontakt. 

Wpadlam na pomysl by w trakcie mojego urlopu zabrac je na kilka dni nad morze, co o tym myslicie? 

Pieniadze odkladalam od listopada, niestety przez epidemie troche sie pokomplikowalo, ale moze jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×