Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Manni12

Związki Female Led Relationship/ Female Led Marriage

Polecane posty

 

Od dłuższego czasu interesuję się modelem związku FLR (Female Led Relatiosnhip / Marriage).

Jest to model związku, w którym Kobieta jest liderką, przywódcą i królową.

Mężczyzna jest Jej sługą i poddaje się Jej kierownictwu.

Kobieta pełni funkcję decyzyjną (to Ona decyduje w sprawach finansów, seksu, czasu wolnego i planów na przyszłość). Mężczyzna natomiast służy Jej, jest na każde zawołanie.

Przyglądając się wypowiedziom Kobiet będących w takich związkach można zauważyć, że są szczęśliwe, rozwijają swój potencjał, karierę mając u stóp swojego wiernego mężczyznę.

Z lektury zagranicznych forum poświęconych tego typu związkom wynika, że mężczyźni bardzo często skrywają chęć bycia pod obcasem władczej dziewczyny/ żony pozostając niespełnionymi.

Ci, którzy zdecydowali się jednak wyjawić swoje pragnienia Kobiecie i stali się sługą swojej Pani mają się bardzo dobrze i czują się spełnieni. Wielu z nich opisuje to jak Żona jest dla nich Królową, Panią, Szefową, opisują władczość i wyższość swoich Kobiet i swoją uległość względem swoich Dam.

Czy ktoś ma doświadczenia w takim związku? Ktoś próbował/ próbuje? Udaje się Wam?

Wiem, że budowanie takiego związku jest trudne i wymaga sporo pracy ale jest możliwe.

Sam uczyniłem swoją Żonę liderką w naszym związku, jestem ciekawy posłuchać innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×