Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZosiaZamosia

Nie wiem czego on chce

Polecane posty

Cześć 🙂  mam nadzoeje ze pomożecie mi coś zrozumieć 🙂

Mam kumpla ktory robi mi wode z mozgu nie umiem rozczytac jego intencji i zachowania. A musze to z siebie w końcu wyrzucic bo dostaje juz na glowe jiz nie wiem jak sie zachowac, nie wiem czy on sie mna bawi, czy po prostu nabiera odwagi tylko po piwie albo przez telefon a normalnie jest wstydliwy ?

Jak sie widzimy to jest tak hmmm normalnie po kumpelsku siedzimy gadamy jest luz czasem jakies zaczepki wiecie takie konskie zaloty ale wszystko w pewnych granicach....dobrze sie razem bawimy gotujemy robimy sobie male niespodzianki...jest naprawde milo 🙂

Ale ostatnio jak sobie wypije zaczyna jakies zabawy typu wysylanie polnagich fotek i gorace rozmowy ale znowu jak sie spotykamy w realu to jakby tamte rzeczy nie mialy miejsca. Albo raz gada ze mna cala noc na fejsie podkreca atmosfere a pozniej kilka dni cisza...juz nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy z nim ? czy on po prostu sie wstydzi czy sie mna bawi ? Czy moze boi sie zniszczyć nasza przyjazn ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to jest jedną rada, rozmowarealna:) rozwiązanie godne geniusza, nie uważasz? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×