Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mr anderson

Tu jest fajna dziewczyna

Polecane posty

Gość

Użyłeś fajna i dziewczyna w jednym zdaniu. Liczę, że nie bolało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdarzają się perełki, ta ma taką fajną aure że można się z nią żenić od razu, jest swojska i nie księżniczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Użyła na początku (o ile jeszcze dobrze rozumiem) "my grandpa". To jej dziadek jest więc rozczulona i kocha go. Chciałabym wiedzieć jaka jest do obcego, starszego Pana, to byłby dla mnie wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, mr anderson napisał:

można się z nią żenić od razu

Przerabiałam oświadczyny  kumpla bez pierścionka na asfalcie, propozycje wspólnego zamieszkania od nawet nie mojego faceta, albo kozaczenie, że będę czyjąś żoną po wymianie ze mną dosłownie 3 zdań na pierwszym spotykaniu. Wam takie deklaracje bardzo łatwo przychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, TenX napisał:

No cóż, czasem życie płata nam figle i mimo najszczerszych chęci trzeba porzucić własne szczęście dla wyższej wartości. Smutne a jednak prawdziwe.

Nie rozumiem, ale nie przejmuj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, TenX napisał:

Nigdy nie zrobiłaś czegoś wbrew swej woli, by uszczęśliwić inne osoby?

Poświęciłam coś i cennego i coś ważnego dla dobra sprawy. To akurat nieraz. Ogólnie mam czasem wrażenie, że całe życie myślę o innych tylko nie o sobie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, TenX napisał:

Doskonale Cię rozumiem. Również mam takie wrażenie i zastanawiam się czy kiedykolwiek będę mógł być w ogóle szczęśliwy.

Będziesz, głowa do góry. Nigdy w to nie wątp. Czasem na swoje szczęście trzeba poczekać. Ale jak już przyjdzie... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, TenX napisał:

Wątpię by kiedykolwiek przyszło...niestety to co miało być przepadło i raczej już nie wróci. Życie ogólnie jest zje.bane po całości. 

Czasem trzeba nauczyć się żyć w rzeczywistości innej niż byśmy tego chcieli, trochę w myśl zasady 'jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma...' Wpływaj na to na co się da, resztę pokornie akceptuj. Szczęście to stan umysłu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, TenX napisał:

Życie ogólnie jest zje.bane po całości.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×