Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rafal28000

Moje szanse na związek

Polecane posty

Witam,

Jestem mężczyzną. Interesuje mnie jak oceniacie moje szanse na to, ze będę miał kiedykolwiek związek z kobietą lub chociaż seks (nie licząc prostytutek, bo wiadomo, mogę zapłacić i wtedy seks będę miał). 

Mam 45 lat, 168 cm. wzrostu, ważę 61 kg. Z tego co wiem, fizycznie jestem zdrowy. Jestem w trakcie rozwodu, wygląda na to, że potrwa to jeszcze kilka miesięcy. Małżeństwo trwało 14 lat. Mam 2 dzieci w wieku 11 i 12 lat. Prawdopodobnie po rozwodzie będę wraz z matką sprawował nad nimi opiekę naprzemienną pół na pół. Piszę "prawdopodobnie" bo nie wiadomo co zadecyduje sąd. Mam zdiagnozowany zespół aspergera.

Jeśli pominąłem jakieś istotne informacje to mogę dopisać.

Nie jestem zbyt kompetentny w kwestii atrakcyjności, ale bazując na faktach z przeszłości nisko oceniam swoje szanse: pierwszy raz miałem dziewczynę i uprawiałem seks w wieku 29 lat, z moją (prawie) byłą małżonką. Wcześniej nie byłem w żadnym związku. Małżonka wyszła za mnie zpo to, żeby pokazać krewnym i znajomym że nie jest od nich gorsza i będzie miała męża z Warszawy po studiach. Po kilku latach się zorientowała, że poślubiła "samca gamma" i nie ma się czym chwalić. Służyłem jej do odreagowywania frustracji. 

Piszę na forum bo liczę tutaj na obiektywne opinie - nikt mnie nie zna i nikt nie będzie miał żadnych korzyści  lub przykrości z takiej czy innej opinii.

Zwykle takie osoby jak ja ludzie z forów internetowych odsyłają do psychologa lub psychiatry na terapię, więc od razu napiszę, że już się umówiłem na wizytę, choć wątpię, żeby mi pomógł.

 

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×