Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikxx

Jak przestać być uzależnionym od swojego chłopaka?

Polecane posty

Zacznę od tego że obecnie mam 17 lat, z chłopakiem dwa lata starszym jestem prawie rok. Od 1 technikum mieszkam sama w mieszkaniu blisko mojej szkoły ze względu na brak transportu od mojej miejscowości rodzinnej. On mieszka około 70 km ode mnie, a poznaliśmy się na wsi, gdzie często odwiedzał swoich dziadków. W roku szkolnym jak jeszcze nie miał prawa jazdy B, przyjeżdżał do mnie na motocyklu (w październiku, listopadzie) byleby się spotkać chociaż na kilka godzin. Potem zaczęły się już wspólne noce razem (nie chodziło o seks, tylko po prostu o możliwość spania RAZEM) Niestety im więcej on z siebie daje czasu, poświęcenia, tym więcej ja chcę. Jestem tego w pełni świadoma, ale bez niego nie potrafię już funkcjonować, żadne towarzystwo mnie nie cieszy, cały czas się nudzę, bo w czerwcu straciłam pracę i utknęłam w domu rodzinnym (szukam następnej cały czas, ale w dobie koronawirusa niestety ciężko o pracę, przynajmniej u mnie w mieście), nie potrafię sobie znaleźć hobby, czuję się jakbym bez niego nic nie znaczyła. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, nikxx napisał:

Co zrobić?

Uzależnienie pomyliłaś z uczuciem? To nie jest normalne co piszesz. Można tęsknić, ale normalnie funkcjonować bez drugiej osoby, mieć swoje życie, znajomych, zainteresowania. Nic bez niego nie znaczysz? Nie znasz własnej wartości bez niego? Między spotkaniami normalnie żyjesz, ogarnij się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×