Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DzielnaCelina

Skintherapy22

Polecane posty

10 godzin temu, galganek_ napisał:

jakie te dziewczyny komentujące jej filmy są głupie i naiwne Madziu ślicznie, Madziu pięknie, ksawcio śliczny, natan fajny, kosmetyki super, figura super, mało komu tak słodzą na YT a jej mało w tyłek nie wejdą a ona spija z dziubkow, a jak jest negatyw to od razu kasuje albo blokuje, kiedyś napisałam że ma bałagan w domu to jej obrończynie się odezwały, że jak się ma dziecko się ma bałagan, ok zgoda bo też mam dziecko ale zamiast nakładać tyle badziewia na twarz to mogłaby 30 min poświęcić na zajęcie się domem. Kiedyś lubiłam ją oglądać była normalna teraz tylko pielęgnacją ksawcio pielagnacja ksawcio i czasem ślimakowaty mąż, i chwalenie się ile schudła jakby ktoś był ślepy i nie widział, ile można..... 

Też mnie takie osoby zadziwiają az mam wrażenie że to musi być postawione... Bo nie chce mi się wierzyć żeby ktokolwiek tak się zachwycał słupem reklamowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja dostałam bloka na Yt haha 😅żałosna dziewczyna nie umie odpowiedzieć na krytykę tylko blokuje 

Edytowano przez galganek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, galganek_ napisał:

No i ja dostałam bloka na Yt haha 😅żałosna dziewczyna nie umie odpowiedzieć na krytykę tylko blokuje 

Teraz jakoś dostałaś ? Masakra przeglądałam jej komentarze, zbiera się na bełt . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczoraj. Dziewczyny komentowały że jest nieodpowiedzialna że chora poszła do pracy, (nie czuła smaku i miała objawy przeziębienia). Ja odpisałam że woli nakładać tonę kosmetyków na twarz niż być odpowiedzialna. Usunięty cały wątek i blok dla mnie, podejrzewam że reszcie też 🤭

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2021 o 19:18, galganek_ napisał:

No i ja dostałam bloka na Yt haha 😅żałosna dziewczyna nie umie odpowiedzieć na krytykę tylko blokuje 

Polecam skarżyć na jej zachowanie producentom którzy nawiązują z nią współpracę aby wiedzieli że to nie prawdę że ma same pozytywne komentarze. Obecnie zaczęła współpracować z marką creamy która bardzo cenię ale współpraca ze skintherapy powoduje że tracą w moich oczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2021 o 19:05, majeranki123 napisał:

Polecam skarżyć na jej zachowanie producentom którzy nawiązują z nią współpracę aby wiedzieli że to nie prawdę że ma same pozytywne komentarze. Obecnie zaczęła współpracować z marką creamy która bardzo cenię ale współpraca ze skintherapy powoduje że tracą w moich oczach. 

Niestety większość jej słodzi a krytyki nie umie przyjac i kasuje negatywy ma do tego prawo to jej konto ale x czasu temu ktoś jej pisał zhey nie nosiła do prezentacji ubrań stanika do karmienia a w dzisiejszym story znów ten stanik haha 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nawet zliczyć ile ona razy na jednym filmie mówi "słuchajcie"... A jest polonistką z wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, galganek_ napisał:

Niestety większość jej słodzi a krytyki nie umie przyjac i kasuje negatywy ma do tego prawo to jej konto ale x czasu temu ktoś jej pisał zhey nie nosiła do prezentacji ubrań stanika do karmienia a w dzisiejszym story znów ten stanik haha 🤭

W ogóle mierzy te wszystkie swoje cudowne, nowe bluzeczki, zachwyca się... kupuje tych ciuchów mnóstwo... A nie potrafi zainwestować w dobry biustonosz. Co z tego, że bluzeczki ładne, jak biust jest w formie naleśników? Bluzeczki przestają ładnie wyglądać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2021 o 16:44, anna900 napisał:

Ona jest po prostu brzydka. Nic nie pomoże. Ten jej to jak Piotr Żyła z wyglądu i zachowania. 🤣😁

Jest zadbana i to ja ratuje a jej nosa nie zmienia nawet całe zapasy kosmetyków z la Rose 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×