Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Alkissa

Wykonanie testu ciążowego w trakcie okresu?

Polecane posty

Hej, nie bardzo wiedziałam, w jakim temacie to dać, ale czy mogę wykonać test ciążowy w trakcie okresu? Słyszałam historie, że dziewczyny miały okres, a później okazało się, że były w ciąży. Czy okres będzie miał jakikolwiek wpływ na wynik? Wiem, że to brzmi bardzo absurdalnie, ale chciałabym mieć pewność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadko sie zdaza zeby miec okres w ciazy jezeli juz jest to jest to lekkie plamienie. Jezeli czujesz potrzebe wykonania testu ciazowego to zrob go po zakonczeniu miesiaczki ale na 99% bedzie negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, żadne pytania nie brzmią absurdalnie 🙂 możesz zawsze wykonać test, ale podczas okresu wyjdzie on zaklamany, najczesciej negatywnie, mocz jest zmieszany z krwią, troche nie ma sensu, bo nawet jesli jestes w ciąży i masz ten okres jeszcze to na teście wyjdzie ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem mozna i w trakcie krwawienia wykonac gdyz hormon jesli jest wysoko stezony to wykryje na tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się bardzo niepokoisz to idź do lekarza podczas okresu również można 😉 albo zabezpieczaj się inaczej jak taka ochrona nie daje ci poczucia bezpieczeństwa, u mnie przy błonie dopochwowej seks był bardzo spokojny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×