Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KacperP

Stosunek Przerywany.

Polecane posty

Gość KacperP

Witam, mam 18 lat a moja dziewczyna 15 i uprawialiśmy seks. To był i mój i jej pierwszy raz. Nie mieliśmy pod ręką żadnych zabezpieczeń. Stosunek trwał chyba z minute, max 2. Musiałem szybko wyjść i erekcja nastąpiła na zewnątrz, ale z tego co czytałem i tak może być ciąża przez płyny Preejakulatyjne i teraz nie wiem. Proszę o jakąś pomoc.

Edytowano przez KacperP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dlaczego wcześniej nie pomyśleliście, tylko po fakcie. Skoro pierwszy raz, to jakiś plan powinien być, chociaż ta prezerwatywa. Teraz to pozamiatane. Są tabletki "po", ale to na receptę i do 72 godzin po stosunku. Myślę, że w waszym wypadku mało prawdopodobne zapłodnienie, ale niewiadomo, czy dziewczyna miała dni płodne... Trzeba to sprawdzać, możecie kupić tester owulacyjny ze śliny z aplikacja na telefon. Będzie wiadomo, kiedy następuje owulacja i kiedy trzeba być bardziej ostrożnym niż zwykle

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperP

Powiedziała że okres ma 19-20 czyli jutro/pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze jak się wstydzisz iść do apteki kupić prezerwatywy to znaczy że jeseś jeszcze za młody na sex. Stosunek przerywany nie chroni przed ciążą, ale może niestety bardzo negatywnie wpłynąć na twoje dalsze życie płciowe. Pomijając to że pełnoletni facet, który uprawia sex z dzieckiem to pedofil 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczajcie się i tyle, ja po pigułkach miałam diafragmę dopochwową i uważam że to bardzo dobra antykoncepcja 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie zamiar ze sobą współżyć, to zainwestujcie w komputer cyklu. To jest bardzo dobra rzecz, a ja już mam kilka lat cyclotester i jestem zadowolona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dwójka ludzi decyduje się na współżycie to trzeba to przedyskutować. Kupcie jakieś urządzenie, gdzie dziewczyna będzie sprawdzać dnni płodne, może termometr owulacyjny z funkcją bluetooth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×