Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
staystrong2020

czy pms wyklucza ciążę ?

Polecane posty

Hej,

 

Staram się o dziecko  i tak mnie zastanawia czy objawy pmsu w drugiej połowie cyklu typu bolesne piersi, pobolewanie brzucha itp wyklucza ciążę ? Jakie miałyście objawy w cyklu ciążowym i co go odróżniało od nieciążowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy staraniach może powinnaś ponadprzeciętnie kontrolować swoje cykle, zobacz sobie termometr owulacyjny mysense. Ja generalnie nigdy nie miałam żadnych objawów przed ciążą ani w ciąży, więc chyba indywidualna sprawa

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIesz co, dobrze jest mieć zapis z jakiegoś urządzenia. Może np. tester owulacyjny ze śliny, są też w wersji z aplikacją na smartfona, więc automatyczny zapis masz i możesz sobie analizować

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na razie staram się i kontroluje owulację termometrem owulacyjnym z aplikacją w telefonie w której zapisuje objawy z cyklu, jestem na początku drogi, ale jeden cykl już przeszłam bez zabezpieczania się i ze współżyciem, piersi bolały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ze swojego doświadczenia to polecę ci kupno monitora cyklu. Nie dość, że masz zapis, to jeszcze jak się obędziesz z tym urządzeniem, to będziesz do przodu z wiedzą na temat swojego cyklu. Ja do dziś mam cyclotester, tylko teraz używam jako antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×