Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam straszny problem z włosami. Mimo tego, że w dotyku są miekkie i odzywione wyglądają na bardzo zniszczone (napuszone, trochę jak siano), jedynie wyglądają dobrze, kiedy są wyprostowane. I drugą rzeczą, która bardzo mnie irytuje jest to, że strasznie się wywijają końcówki, co również bez prostowania wygląda niestetycznie. Macie jakieś może porady, kosmetyki czy cokolwiek co mogłoby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latarenka
8 godzin temu, xxanonimxx napisał:

Mam straszny problem z włosami. Mimo tego, że w dotyku są miekkie i odzywione wyglądają na bardzo zniszczone (napuszone, trochę jak siano), jedynie wyglądają dobrze, kiedy są wyprostowane. I drugą rzeczą, która bardzo mnie irytuje jest to, że strasznie się wywijają końcówki, co również bez prostowania wygląda niestetycznie. Macie jakieś może porady, kosmetyki czy cokolwiek co mogłoby pomóc?

 

Podpinam się pod problem. U mnie oprócz siana, strasznie się elektryzują. Może ktoś ma jakieś rady? Keratyna u fryzjera? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2020 o 20:54, Latarenka napisał:

 

Podpinam się pod problem. U mnie oprócz siana, strasznie się elektryzują. Może ktoś ma jakieś rady? Keratyna u fryzjera? Co myślicie?

ja wlasnie robilam sobie keratynę, ale w domu no i efektu nie widzialam, może wina prostownicy a może produktu, który uzylam, nie wiem, ale po umyciu od razu koncowki sie wywijaly. Ale kupiłam odżywkę, bo wiele osób ja polegało i powiem szczerze, że moje włosy wygladaja o wiele lepiej. Nazywa sie OGX argan oil of marocco i kosztuje troche wiecej bo 36 zloty, ale naprawdę wlosy sa mieciutkie i mniej napuszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×