Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Naturalnie Klaudia

Warsztaty edukacyjne dla kobiet

Polecane posty

Moje drogie, czy chciałybyście stworzyć przestrzeń wyłącznie dla kobiet?? warsztaty, wywiady i webinary, na których będzie się mówić z szacunkiem i empatią o nagości, sexe, owulacji, mentrstruacji, orgazmie, ciąży, połogu, menopauzie. Jeśłi tak dołączcie do mnie!!!! 41 letniej mamy i partnerki, kobiety pracującej, która w dobie za krótkiej doby, szeregu wymagań narzucanych przez media - rządzą nimi mężczyźni - kobieta w Polsce aby mieć poczucie własnej wartości powinna m.in.....być inteligentna, wykształcona, piękna, smukła, wysportowana, szczupła, zdrowa, bio i eco w jednym, vege, empatyczna, błyskotliwa, z poczuciem humoru, stylowa, świetnie ubrana, zaradna, pracowita, mieć firmę lub obejmować super stanowisko, być zjawiskowa, pięknie się wysławiać, 10 dni po porodzie biegać na 11 cm szpikach...w obcisłej ...ence z płaskim brzuchem, być wysportowana, rozciągnięta, sama piec, gotować, mieć działkę-najlepiej, być pedagogiem-dla dzieci, logopedą, strażniczką zdrowia, urody-swojej (nie może się starzeć), mieć czysty dom, zadbane dzieci.. być przyjaciółką, kochaną, wspaniałą córką, siostrą, kochanką, parafianką, działkowiczką, sąsiadką...dopiero zaczynam i stawiam pierwsze kroki przed kamerą, dołącz do mnie, zasubskrybuj, komentuj, włącz siebie, proponuj tematy, mów o problemach... tymczasem moje pierwsze kroki, bardzo przyziemne ale z sercem do kobiet 🙂 https://www.youtube.com/channel/UC84U4vDgr1SuLnPe7z3pFtQ  czekam tu na CIEBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×