Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
asdfasdfsaf

Problem z rówieśnikami

Polecane posty

Cześć przychodzę tutaj o jakąś poradę, lub cos takiego, otóż do 14 roku życia potrafiłem nawiązywać normalnie bez żadnego problemu kontakty z rówieśnikami, miałem dużo kolegów, koleżanek, potrafiłem z nimi rozmawiać sam na sam, ogólnie nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o rozmowę z nimi, ale w 3 klasie gimnazjum zacząłem być bardziej nieśmiały, ale wtedy jeszcze nie było to aż tak kłopotliwe, lecz po rozpoczęciu edukacji w szkole średniej (co wiązało się ze zmiana obecnej szkoły na inna) ta nieśmiałość już zaczęła być tak dokuczliwa, ze przez to balem się przychodzić do szkoły, bo balem się, ze zrobię cos głupiego przy całej klasie i unikałem rozmów z kimkolwiek z klasy jak tylko się da, po prostu byłem tak zestresowany rozmową z kimś w moim wieku, że jest to po prostu nie do opisania, a w momencie wywołania mnie przez nauczyciela do tablicy stres był tak wysoki, że po prostu po lekcji od razu szedłem do domu nawet jak tych lekcji zostało jeszcze pięć i problem z rozmową mam tylko i wyłącznie z rówieśnikami, bo żeby porozmawiać z kimś starszym, lub z nauczycielami to nie mam z tym żadnego problemu. Aktualnie jestem w 2-giej klasie technikum w nowej szkole, bo z poprzedniego technikum musiałem się przenieść, bo rozwiązali naszą klasę i teraz mam również ten sam problem, po prostu paraliżuję mnie rozmawianie z rówieśnikami przez co nie mogę utrzymać kontaktu z całą klasą i jest to dla mnie strasznie ciężkie, bo przez to nie mam żadnej chęci żeby iść do szkoły. Nie wiem czym może być to spowodowane, może okresem dojrzewania? bo nie miałem nigdy jakiegoś traumatycznego przeżycia związanego z rówieśnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×