Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnesx536

O co może chodzić?

Polecane posty

Gość Agnesx536

Co myślicie o takiej sytuacji? Brałam anty od kilku lat, bo mam PCO. Wcześniej miałam nieregularny okres. Teraz odstawiłam i po jakimś tygodniu chwilami czułam bardzo delikatnie jakby się zbliżał okres. Jednego wieczoru miałam wydzielinę podbarwioną na żółto, brązowo i nitkę krwi jakby skrzep. Od tamtej pory nic. Mam podobno nadżerkę, ale tylko jeden lekarz ją stwierdził. Czy to może być ta nadżerka? Dodam,że czułam się jakbym miała infekcje, ale nie brałam wtedy leków. Dopiero teraz je wzięłam i nawet nie wiem czy faktycznie jestem chora. Czy to mogło wpłynąć na mój okres? Ciąże raczej wykluczam, bo facet nie kończył w środku.

Edytowano przez Agnesx536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka faza cyklu to jest? Wiele kobiet ma plamienie podczas owulacji. Lepiej umów się do ginekologa, nie warto ryzykować :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza idź, a poza tym możesz cykl kontrolować w domu. Ja mam do tego tester owulacyjny ze śliny, na podstawie poziomu lh w ślinie mam wynik czy to dni płodne czy niepłodne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po odstawieniu tabletek musi się wszystko ustabilizować, ja korzystam z cyclotestera aby wiedzieć dokładnie kiedy nastąpi owulacja. Na pewno musisz skonsultować z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×