Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Proszę nie oceniajcie ,bo wiem że postąpiłam źle. W sobotę uprawiałam seks bez zabezpieczenia a w piątek skończył mi się okres . Okres dostałam 18 września po 41 dniach ( 1 raz w życiu tak mi się długo spóźnił) wcześniej raczej miałam normalne cykle 28,29, 30,33 zdarzyło się nawet raz chyba po 22 dniach że dostałam kolejny ale to w tamtym roku też jakoś w okresie wakacji kiedy wystąpił u mnie bardzo duży stres. Wracając do rzeczy stosunek nie trwał długo bo byl to mój 1 raz trwał może z niecałe pół minuty bo zaczynało mnie boleć (być może nie byłam zbyta podniecona) Problem w tym że próbowaliśmy to 2 albo 3  razy bez gumki i też trwało to nie całe pół minuty tak naprawdę bo za każdym razem czułam ból. Mój chłopak twierdzi że nie doszedł we mnie ani razu. Wiem że wcześniej wydziela się też preejakulat i on również zawiera przecież plemniki. Od wczoraj boli mnie podbrzusze nie wiem czy to przez stosunek czy może jajniki które zwiastują owulację . Stąd pytanie co sądzicie o tabletkach po w tym przypadku wiem że już za późno na tabletkę 72 h ale jest jeszcze 120 h i wiem że to bardzo duża dawka hormonów. Myślicie że się opłaca brać tą tabletkę czy tylko narobię sobie szkód w organizmie. Proszę napiszcie co o tym sądzicie i czy jest duża możliwość na zapłodnienie. Obawiam się strasznie że to dzisiaj mogła wystąpić owulacja a plemniki przecież potrafią przeżyć w pochwie do kilku dni.Dodam jeszcze że okres trwał 8 dni i od wczoraj mam więcej śluzu czuje że jestem bardziej mokra. Czy możliwe że  wczoraj zaczęły mi się dni płodne . Podczas stosunku tego dnia i po stosunku miałam bardzo mało śluzu prawie wcale go nie było był biało żółty i było go niewiele i dzięki za wszystkie komentarze. Buźka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy pierwszym razie też można zajść w ciążę, dlatego należy pamiętać po po jest antykoncepcja i czy wiemy jakie są (mogą być) konsekwencje bez zabezpieczenia. Na spokojnie proponuję zacząć przyglądać się i zapisywać cykle, może pomógłby monitor Afrodyta Smart, osobiście mam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks = zabezpieczenie. Jak nie gumka to błona dopochwowa może być przecież. Masz takie bez rozmiarów, co dostosowują się do ścian pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas dni płodnych organizm zachowuje się inaczej niż zazwyczaj, temp ciała potrafi być podwyższona, pojawia się śluz więcej śluzu jak zazwyczaj, który jest mokry, gęstszy i przezroczysty, piersi są nieco większe, bardziej obrzmiałe i czułe na dotyk. Jeśli od wczoraj zauważyłaś więcej śluzu to jak najbardziej może to być początek dni płodnych. Podczas owulacji możemy odczuć kłucie jednego z jajników czy też oba naraz. Mój przykład : dzień przed owulacją bolały mnie oba jajniki zaś prawy na drugi dzień rano przejął pałeczke a wieczorem nie bolał mnie już w ogóle-- została uwolniona komórka (dzięki temu wiem kiedy wystąpiła owulacja) - obecnie jestem w 11 tyg ciąży 🙂

 

Natomiast zaraz po miesiączce jest gęsty i lepki śluz który zamyka ujście szyjki macicy. Tworzy on barierę broniącą zarówno przed plemnikami, jak i patogenami. To tak pobocznie 🙂

Jak dla mnie małe szanse na to żeby doszło do zapłodnienia- od strony chłopaka pisząc, że nie doszedł w Tobie. Każdy stosunek bez zabezpieczenia może skutkować zajściem w ciążę, ciężko jest tak na 100 % stwierdzić czy mogło dojść do zapłodnienia czy też nie. Rozumiem, że w ciąży nie chcesz być, postaraj się wsłuchać w swój organizm, cykl.

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam, cześć 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×