Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Biala00

Pominięcie tabletki

Polecane posty

Po wzięciu całego opakowania nie zrobilam przerwy ze względu na wyjazd, jednak w czasie następnego opakowania zapomnialam wziac tabletke w pierwszym tygodniu (przyjęłam ja dokładnie po 12 godzinach) czy musze sie dodatkowo zabezpieczać przez 7 dni? Czy w przypadku nie robienia przerwy pierwszy tydzień działa jak drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to pomaga zawsze analiza cyklu z zapisu z cyclotestera, dla pewności czasem zaglądam w takich sytuacjach niepewnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, ale te zwyczajne nie są na przykład dla obficie krwawiących, wiem bo robiłam już kiedyś rozeznanie w temacie, dla mnie ewentualnie nadaje się wkładka hormonalna albo tabletki, jak na razie tabletki vines dobrze znoszę więc nie chcę za bardzo kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze tabletki na początku blistra są najważniejsze, nie można tak zapominać, bo cykl się rozreguluje. Ja ze względu na to, że często zapominałam, to odstawiłam, ale teraz za to monitoruję w domu fazy cyklu na komputerze płodności MyWay

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam testu ze śliny Afrodyta, wygląda jak pomadka i jest łatwy w użyciu, poczytaj testerafrodyta . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×