Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Temat na problemy z zasypianiem

Polecane posty

Jedna owca, druga owca, trzecia owca, czwarta owca, piąta owca, szósta owca, siódma owca, ósma owca, dziewiąta owca, dziesiąta owca, jedenasta owca, dwunasta owca, trzynasta owca i liczymy dalej do skutku. Można kontynuować w temacie lub w myślach. Mnie nie pomaga, taki pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażanie owiec nie działa u mnie. Taką owcę, nawet wyobrażoną ostrzyć trzeba. Wprawy nie mam dużej i szarpią się, wyrywają utrudniając strzyżenie. Schodzi z tym a potem zarżnąć trzeba. Po to strzygłem by krew wełny nie brudziła. Szkoda dobrej wełny. Oprawić ze skóry, dobrze że zawsze odkładam zdartą skórę do późniejszego garbowania bo by jeszcze dłużej zeszło. Następnie rozebrać tuszkę, mięso ładnie podzielić. No w chój roboty jest z owcami. Całą noc na trzynaście trzeba, taki mój rekord. Wolę króliczki liczyć na sen ale one też nie działają. Zawsze prowokują by im oczka wydłubywać i krew spuszczać trzymając je za wierzgające łapki tylne. No nie daję rady z nimi zasnąć. Słonie też już próbowałem myśląc, że bydlaki duże, silne to i mnie nie będą prowokować. Sprowokowały! Potem mnie pół nocy po sawannie ganiały takie zawzięte są ...iutkie! Owce są dobre, jest wełna, skóry, mięso no i krwią można się ładnie ubabrać 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Jedna owca, druga owca, trzecia owca, czwarta owca, piąta owca, szósta owca, siódma owca, ósma owca, dziewiąta owca, dziesiąta owca, jedenasta owca, dwunasta owca, trzynasta owca i liczymy dalej do skutku. Można kontynuować w temacie lub w myślach. Mnie nie pomaga, taki pech.

Mnie na bezsenność pomaga seks lub melisa. Ale ta pierwsza opcja jest najlepsza i gorąco polecam 😁

Dobrej nocy 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×