Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
destrudo

zrobiłem sobie szczery obrachunek moralny wg 13 przykazań bożych i porównałem się do jak sądzę 90 % społeczeństwa

Polecane posty

Wyszło mi że przestrzegam 10 przykazań, nie przestrzegam 1 przykazania, a ciężko powiedzieć przy 2 przykazaniach. Natomiast kiedy osądzałem wg 90 % społeczeństwa wyszło mi że 90 % populacji ludzkiej przestrzega jedynie 2 przykazań, nie przestrzega 7, a ciężko powiedzieć przy 4 przykazaniach. Był to bardzo szczery obrachunek moralny który zrobiłem tylko dla siebie, jednak po dojściu do tych wniosków postanowiłem podzielić się nim na kafeterii. dodam że 90% społeczeństwa posłużyło mi za 90% społeczeństwa polaków czyli powyżej 90% osób uznających się za chrześcijan. Choć sam nie nazwę się chrześcijaninem to wyszło mi, tak obiektywnie patrząc, że przestrzegam bardziej przykazań chrzścijańskich (spisanych kierując się czysto moralnością) niż większość chrześcijan winnych kierować się tymi przykazaniami i uczęszczających do domu bożego ZNACZNIE częsciej niż ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy dobrzy w swoich własnych oczach, w każdym z nas jest i gorsza strona, kazdy to zrozumie inaczej, bardziej wartościowo zrozumie ten który poznał siebie samego po swoich własnycb czynach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×