Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Didi0

Brak hybrydy/ żelu = zaniedbanie ?

Polecane posty

Postanowiłam zdjąć paznokcie żelowe po dłuższym czasie noszenia, zrobię to w tym tygodniu. Chce dbać o paznokcie we własnym zakresie, mam dość tego, że trochę trzeba na nie uważać, szybko widać odrost itp. 
Mam wrażenie, że będę teraz zaniedbana. Ostatnio zdjęłam je w marcu kiedy kosmetyczki były zamknięte. Wytrzymałam dwa miesiące. Ale zbliżało się lato to zrobiłam ponownie.

Co prawda na ulicy widzę kobiety/ dziewczyny bez zrobionych paznokci, które są ładnie ubrane i generalnie wyglądają na zadbane. Czy uważacie, że w dzisiejszych czasach to już stały element żeby być atrakcyjnym ? Wszyscy robią i lepiej to mieć.

A Wy macie, robicie przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robię w ogóle hybrydy bo po zdjęciu paznokcie są brzydkie, bardzo osłabione. Jak wymyślą jakąś metodę co nie niszczy paznokci to zacznę robić :classic_cool: Nawet lakierem nie maluję, bo po jednym dniu mam odpryski i szlag mnie trafia. Jakaś odżywka delikatnie różowa i tyle. Jestem zadbana, paznokcie mam też zadbane tyle że nie sztuczne 🙂 Nie mam takiej potrzeby, a pieniądze na tym zaoszczędzone można wydać na coś lepszego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrazam sobie teraz zycia bez hybryd i robie regularnie.....w skorki wcieram codziennie wieczorem olej rycynowy i paznokcie sa we bardzo dobrym stanie, hybrydy ich nie osłabiły...ale tez z doswiadczenia wiem ze duzo zalezy od umiejetosci osoby ktora te hybrydy robi, latwo zniszczyc plytke jesli robi ktos kto sie nie zna. I tak, ja bez hybryd czulabym sie teraz zaniedbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jak nakładam już hybrydę to zazwyczaj decyduje się na lakiery hybrydowe z https://ladiosa.pl/ natomiast jeżeli nie mam ochoty na wykonywanie manicure to zostawiam moje paznokcie w naturalnym stanie i czuje się w nich bardzo dobrze.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×