Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Czerwona

Wyniki są ok a nie mogę zajść w ciąże czy któraś tak miała?

Polecane posty

Staram się z partnerem kilka mc ale z marnym skutkiem. Byłam u lekarza. Ja i partner zrobiliśmy sobie badania. Wszystko wyszło idealnie a i tak mamy problem z zajściem. Czy któraś z Was tak miała? Czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale my nie wiemy czemu tak jest. Napisałaś, że badania okej, to może trzeba czekać i się starać. Zdrowa dieta, suplementy, może żel Prefert na pobudzenie plemników. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klika miesięcy to jeszcze nie tragedia. Jakie te badania robiliście? Konsultowaliście je ze specjalistami? W domu też patrzysz na fazy cyklu? Termometr owulacyjny sobie chociaż kup. Teraz są takie, co się łączą z aplikacja w telefonie i z automatu się zapisuje. Dietę stosuj, jakieś suplementy też (partner to samo). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbujcie z żelem Prefert, wspomaga poczęcie, poczytajcie o nim na naturalnaplodnosc . pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wywieracie zbytniego nacisku na zajście w ciążę? To może być taka lekka blokada psychiczna. JEŚLI tak to może poprostu wyluzujcie I czekajcie cierpliwie🙂

Edytowano przez XXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2020 o 13:57, Czerwona napisał:

Staram się z partnerem kilka mc ale z marnym skutkiem. Byłam u lekarza. Ja i partner zrobiliśmy sobie badania. Wszystko wyszło idealnie a i tak mamy problem z zajściem. Czy któraś z Was tak miała? Czemu tak jest?

Proponuję zapisać się na monitoring owulacji, sprawdzisz, kiedy dokładnie jest, bo może masz owu nie wtedy, co Ci się wydaje. 

A jakie badania miałaś robione? Może tsh lub prolaktynę masz za wysoką? Hormonalne robiłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz w domu też prowadzić monitoring cyklu, słyszałam, że sporo kobiet korzysta z cyclotestera. Swoją drogą badania hormonów, jeśli do tej pory nie były robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×