Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domcia6-6

Problem z barkiem obojczykiem lub łopatka

Polecane posty

Witam ,około  3 lata temu skończyłam swoją przygodę z tenisem , w którego grałam kilka lat. Jestem osoba garbiącą się. Od około roku przy prostowaniu się odczuwam pstrykanie/przeskakiwanie w górnej części pleców, niestety nie potrafię dokładnie sprecyzować w którym miejscu. Ból wystąpił tylko po jednej stronie , około 3 razy w przeciągu całego tego czasu , mijał po 2 dniach stosowania maści. Nie wiem, czy ma to ze sobą coś wspólnego, ale mam nierówne obojczyki , jeden wystaje bardziej , drugiego prawie nie widać, byłam z tym u lekarza rodzinnego , gdy mnie pobolewaly , ale stwierdziła ze poprostu tak mam. Z moim problemem przeskakiwania/pstrykania byłam u lekarza , skierował mnie na rtg barku , które nic nie wykryło. Uczęszczałam na rehabilitacje przez 1,5 tygodnia : ćwiczenia , krioterapia , prądy, jednak nie zauwazylam dużej różnicy. Lekarz ma związane ręce , nie wie co zrobić , ja zastanawiam się czy możliwe jest to , ze poprostu podświadomie prostuje plecy „ w ten sposób żeby mi coś pstryknęło” , o ile to możliwe. Przed wyprostowaniem pleców , np. przez pierwsze 10 minut po wstaniu mam problemy z złapaniem pełnego oddechu, czasem odczuwam duszności , zmniejszające się gdy się wyprostuje. Myslalam o powrocie do gry w tenisa , jednak nie wiem czy teraz będzie to odpowiedni moment 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×