Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dinka20

Jak wygląda ciąża podczas pigułek

Polecane posty

Cześć! 
Napewno dużo jest kobiet, które zaszły w ciąże biorąc pigułki. Czy to pominęły, wystąpiły wymioty albo jeszcze inne czynniki.

Ja się chciałam zapytać, jak poznaliście ze jesteście w ciąży? 
Czy krwawienie z odstawienia się pojawiło? Czy może wystąpiło jakoś inaczej? 
Czekam na wasze historie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam koleżankę, u której były krwawienia i tak naprawdę zaniepokoiła ją waga i tak się skapnęła (dopiero w 6 miesiącu ciąży o.O ) tak więc możliwe wszystko, choć pamiętajmy, że jakoś po 20 tc zaczynają się ruchy dziecka. Przy pominięciu tabletki, można stosować dla pewności metodę mechaniczną, np. diafragmę caya, by uniknąć ewentualnego zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo przez natłok pracy i obowiązków zapomniałam dwóch tabletek. 10 i 11 czyli drugi tydzień brania. W dniu kiedy powinnam wziąć 10 tabletkę był stosunek do końca. Dwa dni po zapomnieniu 11 tabletki dostałam krwawienia. Nie wiem co mam robić teraz. Martwię się po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2020 o 22:37, dinka20 napisał:

Cześć! 
Napewno dużo jest kobiet, które zaszły w ciąże biorąc pigułki. Czy to pominęły, wystąpiły wymioty albo jeszcze inne czynniki.

Ja się chciałam zapytać, jak poznaliście ze jesteście w ciąży? 
Czy krwawienie z odstawienia się pojawiło? Czy może wystąpiło jakoś inaczej? 
Czekam na wasze historie 🙂 

Ja w pierwszej ciąży zaszłam przy tabletkach, wydawało mi się, ze brałam wszystko ok, ale sama nie wiem, moze gdzies cos zapomniałam albo jeszcze coś innego się przytrafiło. W każdym razie po odstawieniu tabletek nie dostałam okresu i zrobiłam test ciążowy i były 2 kreski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosuję antykoncepcji hormonalnej, monitoruję swój cykl z cyclotestem, możesz poczytac o nim na cyclotestpolska . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×