Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Neoprene1

Chciałbym kontynuować dietę, i proszę o rady

Polecane posty

Cześć.

W czasie pierwszej kwarantanny (początkiem tego roku), w ciągu 1,5 miesiąca schudłem 13kg na diecie 1200kcal. Wtedy moja waga wynosiła 96kg i 178cm, 15 lat

Jestem bez efektu jojo co mnie bardzo cieszy, gdyż ciągle staram się siebie kontrolować (co nie oznacza, że nie pozwalam sobie czasami na więcej)

W sobotę(24 październik) postanowiłem że chce schudnąć jeszcze. Mam 180cm i 83kg (na początku diety miałem 86). Planuje schudnąć minimum do 75kg, ale celuje bardziej w 70 kg. Jestem na diecie 1500kcal, pije po 3 l wody dziennie, nie używam masła, ograniczam cukier do 3 łyżeczek dziennie. Zastanawiam się czy uda mi się to osiągnąć do końca tego roku (2 miesiące). Źle się czuje w swojej wadze, a wiem jak się cieszyłem gdy schudłem pierwsze 13kg. Chciałbym się od was dowiedzieć ile można trwać taka dieta bez żadnych ćwiczeń i wysiłku (jestem na kwarantannie więc nawet nie mam jak) i czy udałoby mi się osiągnąć ten cel do 1 stycznia. Po za tym chętnie posłucham waszych rad, co może mi pomóc, lub czego nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dosyć dużo kilogramów jak na tak krótki okres czasu, ale wierzę, że się uda będę trzymać kciuki. Polecam jednak żeby te ochudzania było dla Ciebie zdrowe. Wprowadź sobie zdrowe nawyki i się ich trzymaj, ale tak jak piszesz, pozwalaj sobie na odstępstwa. Mój tata ważył 106 kg, a dojście do 76 kg zajęło jemu kilka lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×