Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dziadzio

Alkoholizm?

Polecane posty

Witam, w naszym związku mamy kilka problemów a jednym z nich jest alkohol. Moi rodzice są alkoholikami i nie utrzymuje z nimi jakiegokolwiek kontaktu od lat, ale niestety kilka miesięcy temu moja żona również zaczęła pić. Mówi że wszystkie koleżanki pija i to nie jest problem, ale według mnie 1 lub 2 butelki prosecco dziennie przez kilka miesięcy to jest problem. Za każdym razem gdy probuje z nią porozmawiać o tym żona wypomina, że ja palę trawę. Różnica jest taka, że ja robie sobie kilku tygodniowe przerwy a ona tego nie potrafi. Zapach alkoholu również mnie odpycha i przez to również mamy problemy łóżkowe, uprawiamy sex nie częściej niż raz w tygodniu. Jedynie w momentach gdy żona jest trzeźwa, a niestety jej libido jest o wiele wyższe od mojego. Nie wiem jak ugryźć ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Trawa super, chociaż ja jej nie znoszę z powodów osobistych ( wiem, że uspokaja- chyba to jedyny plus).Zobacz  najpierw sam a potem ze swoją żona na parę filmików:  ,,Rosjanin tłumaczy powstawanie alkoholu" . Jeszcze są inne filmy z tym lekarzem, ale ja nie mogę ich znaleźć na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×