Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zmartwiona89

Białaczka u dziecka

Polecane posty

Witam , jeszcze nigdy nie pisałam  na forach,  ale już nie wiem co mam o wszystkim myśleć.  Zacznę od tego , że mój partner ma syna (10) z poprzedniego związku.  3 miesiące temu miał robiona morfologie.  Strasznie chudl,  pobladl, ogólnie taki z niego niejadek.  Żadnych owoców,  warzyw , mleko, jaki kolwiek nabiał też jest ble . Dodam , że matka chłopca nie za bardzo dba o jego dietę.  Nigdy nie był u lekarza , nie był szczepiony,  okulista , dentysta , po prostu nic . Jak zaczęłam mówić o morfologii dopiero zaczęła w tym kierunku działać.  Niestety wyniki wyszły strasznie słabe.  Znikome ilości żelaza,  organizm produkuje za mało krwinek czerwonych . Do tego dochodzą krwotoki z nosa i uszu . Oslabienie organizmu , senność,  brak apetytu. Jest umówiony na poniedziałek 09.11 w Bydgoszczy na hematologia. Niestety dzisiaj jego stan się pogorszył, cały czas spał i od rana znów krwotoki z nosa , do tego ból zęba.lub dziąsel.  Boję się,  że mały może mieć białaczkę  . Czy mogą to być objawy białaczki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×