Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Joannaczw

Totalny brak ochoty na seks

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Jestem w związku niecałe 2 lata ale totalnie straciłam ochotę na seks. Seks jest tak ok 1-2 razy w tygodniu ale sama nie mam na niego ochoty i tak  Mąż zaczyna się denerwować. pyta się co się stało a ja zmuszam siebie dla świętego spokoju bo przecież obowiązki małżeńskie trzeba spełnić. Nie wiem co się dzieje. Czemu tak się stało bo jeszcze rok temu czułam do meża duże pożądanie.

Jak na nowo rozpalić ten ogień? I czy któraś z Was może tak miała?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a podejrzewasz jakąkolwiek przyczynę? Tabletki antykoncepcyjne bierzesz? Po nich czasem libido spada. Ja jak brałam, miałam mniejsze, przestawiłam się na ochronę mechaniczną diafragma Caya i jest już okej. Może też jesteś jakaś przemęczona. Musisz znaleźć przyczynę, co ostatnio takiego się wydarzyło, jakieś zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz tabletki, to czas je odstawić. Moje koleżanki tak miały, gdy nie odstawiały tabletek od 3 lat w górę. Co jakiś czas powinno się robić przerwę w hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tabletki też miały kiepskie działanie na libido. Przez nie zupełnie mi sie nie chciało tak więc autorko ja równiez jestem zdania,że jeśli bierzesz tabletki to powinnaś zastanowić się nad czasowym odstawieniem.
No i jeszcze czy próbowaliście różnych gadzetów? Powiem Ci,ze takie gadżety erotyczne potrafią bardzo podgrzać atmosferę w łóżku. Proponuję na przykład jakieś kajdanki .Ewentualnie wypróbować sobie Sex Elixir - jest to hiszpańska mucha. Sama ostatnio wypróbowałam i ma świetny wpływ na libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero odzyskałam libido po jakimś czasie po odstawieniu pigułek. Teraz korzystam z silikonowej wkładki caya. Generalnie może poziom hormonów zbadaj, trzeba znaleźć przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecałabym zbadać hormony, nie piszesz nic o antykoncepcji hormonalnej? poleciłabym obserwacje cyklu po prostu na cyclotescie myWay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Nigdy nie brałam. Nie mam zaufania do leków i jednak wolę tradycyjne metody. Muszę przyznać.że atmosfera u nas w związku trochę pada w ostatnim czasie :( Nie ma już takiego ognia jak był wcześniej. A czy ta hiszpańska mucha nie miala efektu placebo ? W sensie,że wiedzialaś co bierzesz i automatycznie byłaś bardziej podniecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jeśli chodzi o tabletki...ja biore od 5 lat Microcynon 21.Nigdy nic mi po nich nie było. Miesiączki regularne.Libido bardzo wysokie.

Jeśli jednak chodzi o przyczynę...może to rutyna? Wprowadzenie czegoś nowego do łóżka,zmiana miejsca może ułatwiłaby sprawę?:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o atmosferę. Romans powinno się budować cały dzień, a nie tylko w chwili wejścia do łóżka. Może potrzebujesz romansu.
Możecie też spróbować różnych przebrań, czy odgrywania ról. Bawić się jedzeniem. Albo porozmawiać z partnerem czego chciałoby się spróbować, jak być dotykanym. Czasem trzeba przerwać rutynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj atmosfera to faktycznie przydałaby się trochę lepsza... Oboje pracujemy bardzo długo. Często on wraca zdenerwowany do domu z pracy, ja tak samo. Nie jesteśmy w stanie się wyluzować. Za tydzień jedziemy nad morze na wyczekane wakacje tak wiec może wtedy nastrój będzie lepszy ( przynajmniej mam taką nadzieję). Ogólnie zauważyłam ostatnio,że zaczęliśmy się powoli od siebie oddalać. Jeszcze rok temu potrafiliśmy sobie dawać buziaki codziennie bez powodu, teraz raczej nie. Buziak na dobranoc i do łóżka. Może dlatego stałam się taka.... zimna?
Aldonka a gdzie można to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 powiem Ci,że widziałam je w wielu sklepach tak więc możesz sobie porównać ceny bo wydaje mi się,że mogą się jednak trochę różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WiolkaKoz napisał:

Tak jak piszą u góry, jeżeli bierzesz tabletki to odstaw...

Juz pisala wyżej,że nie bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rutyna niestety. Byłam 10 lat w związku i pod koniec było na prawde zle. Przyczyn szukalam w spadku mojego libido a poznałam innego faceta i dopiero się przekonałam jak mogę być mokra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×