Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xxfury

zazdrość o byłego partnera dziewczyny

Polecane posty

Witam, jestem ze swoją dziewczyną od kilku miesięcy. Wcześniej moja dziewczyna miała dwóch partnerów( w tym jednego swojego obecnego przyjaciela). Jej przyjaciel jest moim kolegom. Znamy się i lubimy. Gdy mojej dziewczynie przestało się układać ze swoim byłym poszła właśnie do tego przyjaciela. Dochodziło między nimi do zbliżeń, całowania. Później poznaliśmy się ze swoją dziewczyną i od tamtego czasu nie mieli już takiej relacji, tylko czysto koleżeńską. Moja dziewczyna uważa, że to przeszłość i musimy to zostawić za sobą(oczywiście się z tym zgadzam), jednak jest mi z tym bardzo ciężko i nie potrafię sobie z tym poradzić. Boję się, że gdy my będziemy również mieli swoje gorsze momenty sytuacja może się powtórzyć. Dziewczyna ciągle powtarza, że ze mną to coś zupełnie innego niż z jej byłym i nie mogę tego porównywać. Nie wiem jak powinienem się zachować. Kocham ją, ale moje zaufanie teraz znacznie spadło i ciężko mi to przezwyciężyć. Dodam jeszcze, że wcześniej słyszałem już złe rzeczy odnośnie jej przeszłości, co nie ułatwia mi sprawy, tylko ją potęguje. A myśl o tym, że ,,bawiła się” jak sama określa z jednym z moich kolegów kiedyś, a później miała romans z moim kumplem i jej przyjacielem mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×