Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Otyły Grubas

Mieszkanie z rodzicami.

Polecane posty

Tak sobie słuchałem i czytałem beblanie bab czyt innych facetów na temat mieszkania  z rodzicami i naszła mnie myśl: czy wy serio jesteście na tyle tępi by w wieku 18 lat uciekać z domu rodzinnego tylko po to by wpaść w bycie niewolnikiem banku byleby mieć ,,swoje" (XD) mieszkanie? I czy serio tak bardzo się z rodzicami nienawidzicie? Ja mam normalne relacje z rodzicami, mieszkamm z nimi i mam normalnie prywatność i płacę za siebie. No i jak słucham co baby gadają to się nie dziwię, ze żaden NORMALNY MĘZCZYZNA nie chce się z wami wiązać. Gadałem z jedną z koleżanek mojego przyjaciela i temat zszedł na temat mieszkań (ona sama mieszka z rodzicami i jest po dwudziestce). Gadała że jak facet mieszka dalej z rodzicami to jest nieudacznikiem i to żałosne żyć na garnuszku mamusi, więc powiedziałem jej, ze sama jest zwyczajnie żałosna i niedojrzała (zresztą jak wszystkie polki), że czemu to facet musi mieć mieszkanie a nie ona? No tak, ona musi przejsć z garnuszka mamusi na garnuszek przyszłego właściciela. Ojj ból dupy był co nie miara XD

Ogólnie uważam, ze ta cała kretyńska moda na uciekanie z domu zaraz po 18-tce przybyła z chameryki jest zenująca i śmiesznie się patrzy na bezmózgów, co pobrali kredyty na mieszkanie a następnie stracili robotę, mieszkanie i teraz zostali z kredytem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×