Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
syllukwik

Egzamin opiekunka dziecięca styczeń 2021

Polecane posty

Witam mam pytanie czy jest tu ktoś kto zaje egzamin z opiekunki dziecięcej w styczniu 2021?  😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monika.b slyszalysmy że na praktycznym jako ćwiczenie ma być toaleta twarzy . Liczymy że też zechcesz się z nami podzielić co było 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monia będziemy mega wdzięczni do końca życia 😉😊 Swoją drogą dziewczyny które zdają odzywajcie sie im będzie nas więcej tym większe szanse że pomożemy sobie nawzajem 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Monika.b napisał:

Malvaa dzięki za informację. Jak już będę po to chętnie się podzielę 😉

Super , będzie nam bardzo miło ! Dziś jeśli ktoś zdaje teorię,  to życzę powodzenia! 😉 dajcie znać jak Wam poszlo. Powodzenia;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że wcale test nie był łatwy w porównaniu z poprzednimi latami.... Ale jestem dobrej myśli 😉 teraz część trudniejsza praktyczna  dlatego liczę dziewczyny na współpracę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jai też mam 27 ale są tu też dziewczyny co mają 26 i czekają na tych co mają wcześniej bo ponoć praktyczne zaczynają się od 24.01 dlatego tak ważne jest aby nas tu było jak najwięcej i abyśmy mogły sobie pomoc wzajemnie 😊😉 Dziewczyny dajcie znać co było zwłaszcza w części opisowej na praktycznym 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam praktyczny 25 o godz 9. Najgorsze jest to że zupełnie nie wiem czego się spodziewać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agus jeśli chodzi o część praktyczna są przecieki że prawdopodobnie toaleta twarzy 😉 tylko pytanie co w części opisowej 🙄 Jak będziesz po mamy nadzieję że się z nami podzielisz będzieny mega wdzięczne 🙏🙏🙏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agu81 mam nadzieję że podzielisz się z nami co było w części opisowej będziemy dozgonnie wdzięczni 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jasne że się podzielę, możecie na mnie liczyć🙂🙂🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś się odezwie kto ma przed Tobą 😊 Trzymamy kciuki i czekamy na wieści od ciebie po egzaminie z góry mega ci już dziękuję 😘

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie odzywa kto ma egzamin 24, chyba będę pierwsza miała 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Agu81 napisał:

Nikt się nie odzywa kto ma egzamin 24, chyba będę pierwsza miała 😭😭😭

jest niestety opcja ze nikt bo to jest niedziela wiec raczej egzaminow w niedziele nie robią 😞

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia więc może jeszcze się ktoś dołączy 😉 A jeśli nie to  Będziemy mocno Agu81 za Ciebie trzymać kciuki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzymy powodzenia zdającym jutro dziewczyna ! Trzymamy mocno kciuki ! ;* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktyczne : chłopiec 1 rok i 9 m-cy problem z układem moczowym trzeba zmienić pampersa na pieluchę tetrową , przemyć pupę i siurdaczka solą fizjologiczna Opisowe : 1.Zalecenia dla rodzica związane z prowadzeniem treningu czystości dla małego dziecka tego chłopca.  
2. Zapobieganie zakażenia układu moczowego u małego dziecka 
3.obliczamy : dzień żywieniowy dla tego chłopca 1 rok i 9  m-cy ( węglowodany , białka , tłuszcze ,i cukry ) chłopiec waży  15 kg . Narazie tyle druga koleżanka ma o 14 więc uzupełni info . Jak coś to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agu81 dzięki piękne 😘 jak będziesz coś jeszcze wiedziała daj znać. A jak byś jutro po coś sobie jeszcze przypomniała to będziemy wdzięczne jak napiszesz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agu81 napisał:

Praktyczne : chłopiec 1 rok i 9 m-cy problem z układem moczowym trzeba zmienić pampersa na pieluchę tetrową , przemyć pupę i siurdaczka solą fizjologiczna Opisowe : 1.Zalecenia dla rodzica związane z prowadzeniem treningu czystości dla małego dziecka tego chłopca.  
2. Zapobieganie zakażenia układu moczowego u małego dziecka 
3.obliczamy : dzień żywieniowy dla tego chłopca 1 rok i 9  m-cy ( węglowodany , białka , tłuszcze ,i cukry ) chłopiec waży  15 kg . Narazie tyle druga koleżanka ma o 14 więc uzupełni info . Jak coś to napiszę

a te dane z węglowodanami itp były jakoś podane? bo skąd mamy wiedziec jakie powinny być

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2021 o 10:52, Asia2303 napisał:

Czy podacie pokolei schemat postepowania zad praktycznego od czego zacząć ile razy rękawiczki zmienic,Czy wlewac wodę do przemycia pupy? czy tetrowke trzeba bylo zmieniać wraz z dzieckiem czy dopiero później przeniesc dziecko na pueluszke?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Asia2303 napisał:

a te dane z węglowodanami itp były jakoś podane? bo skąd mamy wiedziec jakie powinny być

Czy któraś z was jest w stanie podać jakieś wskazówki jak rozwiązać to zadanie 3 . ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Ja mam egzamin we wtorek ale jutro pisze znajoma wiec postaram się podać jakieś info.

Pozdarwiam

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×