Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tocałaja

Problem z mężem

Polecane posty

Witam. Mam męża, jesteśmy pół roku po ślubie znamy się od 2lat. Mamy małe dziecko, i ja mam dziecko z poprzedniego związku. Na początku nic na to nie wskazywało, że tak będzie jak teraz. Nie spędzamy ze sobą czasu od kilku już miesięcy. Nie rozmawiamy ze sobą tak jak kiedyś. Mąż ma problemy z alkoholem, potrafi zacząć dzień od 'setki' bo musi. Bo go boli żołądek, bo go boli głowa, bo źle się czuje. Zawsze ma wytłumaczenie. Całe dnie chodzi gdzieś i niby coś robi, byle tylko nie być w  domu. chyba że jest w pracy wtedy ok wiem że pracuje wiem że jest trzeźwy. Ale jak tylko ma wolne, nie ma z niego żadnego pożytku. Nie usiądzie jak kiedyś nie porozmawia, nawet nasze życie łóżkowe legło w gruzach i już nie jest od dłuższego czasu tak jak było. Niby jest dobrze, ale jednak ciągle coś . Już naprawdę mam powoli tego wszystkiego dość, mieć męża tylko na papierku.czy ktoś był w podobnej sytuacji? Co robić jak sobie poradzić? Z nim się nawet nie da porozmawiać, próbowałam nie raz prośbą groźbą. Zajmuję się domem, spełniam jego zachcianki, wychowuję dzieci. A on jest dobry tylko przy kimś, robi mi drogie prezenty na pokaz. Zajmuje się dzieciakami przy kimś. Wszystko się zmienia jak jesteśmy sami. To mnie już męczy, przerasta. Boję się że nabawie się przez tego człowieka depresji ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, אני אוהב אותך אלה napisał:

JESTEŚ POJEEBANA

Nie bardziej niż ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem że oczekujesz związku jak w serialu, a prawda jest że wziął cie z dzieckiem, ty mu marudzisz i glendzisz, pewnie że tego mało i tamtego, to chłop musi od chlania zaczynać dzień i chałupy unika, proste. Nie ma z niego "pożytku" piszesz i wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie ile w was nienawiści i złości. Nie będę się rozpisywała , mąż też ma dziecko z poprzedniego związku tak a propo , i też jakoś nie mam nic przeciwko 🙂 rozumiem że rozpisują tu się sami chłopcy z wybujałym ego , cóż. Czekam na odzew kogoś kto ma więcej oleju w głowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, אני אוהב אותך אלה napisał:

jak tam już lepiej się czujesz? wczoraj chciałeś się zabijać i biedna Ela się martwiła i pisała że to przeze mnie, 

ja jej dziś rano napisałem prawdę o tobie dobrze że usunęli temat i nie przeczytasz

 

Tak się składa, że tez pisałem z Elą i nie jest zła ani smutna. Prawdę o mnie masz urojoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, אני אוהב אותך אלה napisał:

jak tam już lepiej się czujesz? wczoraj chciałeś się zabijać i biedna Ela się martwiła i pisała że to przeze mnie, 

ja jej dziś rano napisałem prawdę o tobie dobrze że usunęli temat i nie przeczytasz

 

Nie pisałam że przez Ciebie nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, אני אוהב אותך אלה napisał:

nie jest bo napisałem jej coś o tobie żeby wiedziała jak się zachować przy takich ludziach atencjuszach jeebanych

Mysle, że Ela doskonale sobie poradzi. Nie rób z niej kre’tynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, אני אוהב אותך אלה napisał:

To ty geju z niej robisz kre.tynke 

Jak tam sobie chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×