Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Auri

Czy jest możliwość zapłodnienia?

Polecane posty

Uprawiałam seks bez zabezpieczenia. Jednak w momencie wytrysku, w ostatniej chwili niespodziewanie wyszedł. Nie wiem czy cały wytrysk czy tylko część wylądował na moim podbrzuszu. PRZYPUŚĆMY, ŻE NIC SIĘ TAM SAMO NIE DOSTAŁO. Jednak od razu poszłam do łazienki wzięłam to na palce i włożyłam sobie do pochwy (za zgodą obu stron). Dodam, że według aplikacji kalendarzyk miesiączkowy był to mój najpłodniejszy dzień w miesiącu. Czy mogło dojść do zapłodnienia mimo, że wytrysk był na moje podbrzusze? Mam jednak nadzieję, że chociaż troszkę dostało się do środka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no teoretycznie jakaś tam szansa jest... Generalnie sama aplikacja kalendarzyk to tak też może pokazywać niedokładnie. Lepiej testerem owulacyjnym na śline sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwość jest ale znikoma, jeśli sama sobie wyliczasz dni płodne to znaczy, że nie ma pewnosci co do prawidlowości, najlepiej posiłkować się testerem owulacji ze śliny lub komputerem cyklu, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne to dobrze, że wyczuwasz kiedy masz dni płodne, ale czasem coś się przesuwa, a urządzenia kontrolujące owulacje wyłapują wahania. Ja tam używam cyclotestera, mimo że potrafię wyliczać sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×